Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [Bug]Dodawanie 2 razy tego samego uid
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
atol
kiedyś o tym wspominałem ale jakoś chyba przeszło bokiem. Istniej możliwość dodania nieskończenie wiele razy tego samego UID do listy, ba nawet do tej samej grupy. Chyba jednak powinien byc jakis mechanizm sprawdzajacy czy dany UID już jest na liście i powiadomić nas o tym.

(prosze o dział z bugami samego K a nie tylko konkretnych wtyczek bo same fatale to nie wszystko)
zhvir
no i racja, da się dodać ten sam kontakt kilka razy
mógłbym powiedzieć że nawet byłoby to dobre jeśli tylko na każdym takim dublowanym kontakcie byłby pokazywany prawidłowy status, wtedy mozna by dodawać ten sam kontakt do różnych grup.. niestety zawsze tylko jeden ontakt o tym samym UID pokazuje się jako aktywny, reszta jest niedostępna (nie sprawdzałem czy da się wysłać do takiego kontaktu wiadomość; może ktoś spróbowałby zrobić jakąś małą wtyczkę żeby kontakty o tym samym UID były w różnych grupach i pokazywały prawidłowy status? może kolejne usprawnienie wtyczki statuseK? smile.gif)
ved
co wiecej - jak wyrzucic ten 'niedostepny' to wylatuja obydwa:)
przynajmniej u mnie...
Lwiczek
@ved - nie tylko u Ciebie... ;]
zhvir
sprawdzałem na kontakcie aqq i oryginalny kontakt został po wyrzuceniu "niedostępnego", być może sprawdzałaś to na jakimś kontakcie jabbera... mimo wszystko ten bug ma w sobie pewien ukryty potencjał, który mozna wykorzystać do ulepszenia konnekta

OT: własnie zainstalowałem Firefoxa 2.0 RC3 i w tym momencie szczerze się szczerzę bo mi sprawdza pisownię jak piszę tego posta :D gżegżółka :P
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.