Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Winamp 5 !!
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
case
testowaliscie to cacko? :wink:

jak ktos jeszcze go nie ma to goraco polecam

user posted image - winamp 5.0 alpha
user posted image - mirror 1
user posted image - mirror 2

zawsze pozostawalem wiernie przy kolejnych wersjach 2.xx tego odtwarzacza, ale jak na razie ta 5tka mi sie podoba biggrin.gif

fanom winampa 3 pewnie spodoba sie mozliwosc wykozystania w wa5 skorek z tejze wersji [ze skinow od wa2 rowniez mozna w wa5 kozystac], natomiast takie osoby jak ja [ze slabym kompem i przywiazane do wa2, glownie za jego stabilnosc, niezawodnosc i szybkosc pracy] nie zostana zawiedzeni [przynajmniej na razie ja nie jestem :wink: - chodzi jak trza].

TESTUJCIE! :twisted:
Puma
Taak, tylko że ściągnąć tego nie idzie :cry:
UNK
nom nie powiem (zajrzalem gdzies indziej na niego tongue.gif) chodzi dobrze tak jak 2.xx moze sie nawet na nigo przezuce albo zostaiwe bratu a sobie dalej foobar'a tongue.gif
undying
mam to juz od paru dni i szczerze powiem ze nie zauwazylem zadnych roznic ... tzn uzywam tego jak 2.XX czyli wszystko w normie, musze sprawdzic z tymi skorkami z 3.XX :-) dobra rzecz z tego winampa jednak jest :-)
Lukas77
Jeszcze nie wytestowałem, ale ten link powinien działać. Właśnie z niego ściągam:
http://download.idg.pl/72920/software/w95/..._full_noaod.exe
case
QUOTE(Puma)
Taak, tylko że ściągnąć tego nie idzie  :cry:

ten pierwszy link chyba padl... ale dodalem inne 8)
Flind
eee a jak winamp3 odnosi sie do 5 bo na stronie nullsoft nie ma zadnej wzmianki onowym cacku. zreszta gdzie sie podziała 4
undying
wersja 2.xx + wersja 3.xx = wersja 5 bo ten nowy winamp wydaje sie polaczeniem tego co najlepsze w obu wczesniejszych wersjiach :-)
torn
Właśnie, dlaczego na winamp.com i nullsoft.com nie ma ani słowa o winampie 5? Coś mi tu śmierdzi...
case
QUOTE(torn)
Właśnie, dlaczego na winamp.com i nullsoft.com nie ma ani słowa o winampie 5? Coś mi tu śmierdzi...

bosh... to nie oficjalna wersja tylko pierwsza alpha jaka wogule wyszla, wiec trudno zeby na stronie cos pisalo :?
torn
z tego co pamietam jak robili winampa v3 to trąbili o tym zanim nawet jakaś wersja była do ściągnięcia... so?
nix
ok wiec jest tak... to jest nowsza wersja z serii 2... wzbogacona o wtyczke "ogólna" (general purpose) do obslugi skor z winampa3... reszta zdaje sie byc dodatkami do wersji 2.95 ;] ... tak twierdzi lista zmian (changelog)...
wiec niby jakis krok do przodu ale nie za bardzo ;]

ciekawe ze poprzednia wersja (przed 5) w changelog to 2.95... o ktorej nic nie wiedzialem... (ostatnia ktora znam to 2.91)
w wersji 2.95 doszla mozliwosc ripowania plytek
QUOTE
Winamp 2.95:
* CD ripping support in media library (with OGG Vorbis encoding support)
Puma
Winamp 5.0 Alfa
data dodania do serwisu:
29-08-2003

Wczesna wersja alfa najnowszej nieoficjalnej odsłony programu WinAmp. Program łączy w sobie elementy popularnej "dwójki" (WinAmp 2.x) i niezbyt udanej wersji, opatrzonej nr 3. Nowy WinAmp jest bardziej multimedialny od poprzednich wersji programu i z założenia ma konkurować z takimi aplikacjami jak Windows Media Player czy RealOne Player. W najnowszej wersji programu wprowadzono m.in. biblioteki internetowych stacji radiowych i telewizyjnych, których zasoby są automatycznie pobierana z sieci.


informacja ze strony www.pcworld.pl
Olórin
prawdopodobnie ta wersja została opublikowana na forum winamp'a
case
QUOTE(jakubek)
ok wiec jest tak... to jest nowsza wersja z serii 2... wzbogacona o wtyczke \"ogólna\" (general purpose) do obslugi skor z winampa3... reszta zdaje sie byc dodatkami do wersji 2.95 ;] ... tak twierdzi lista zmian (changelog)...

dokladnie tak biggrin.gif
QUOTE(Olórin)
prawdopodobnie ta wersja została opublikowana na forum winamp'a

szukalem, ale raczej bezskutecznie
Olórin
no jestem zachwycony tą wersją biggrin.gif świetna biggrin.gif
Lukas77
hao, używam wersji 2.95 od ponad miesiąca i pamiętam że było trąbione o niej na Polskich serwisach (ściągnąłem z Infojama.pl), przed nią używałem wersji 2.91 też ok. miesiąca, także nie ma tu żadnego podstępu. A wrsja 5 jest faktycznie zajebista, tylko po podpięciu skórki z w. 3 trochę zwalnia Winapik... Ale ta skórka naprawdę kopie dupy:
MMD3
case
QUOTE(Lukas77)
hao, używam wersji 2.95 od ponad miesiąca i pamiętam że było trąbione o niej na Polskich serwisach (ściągnąłem z Infojama.pl), przed nią używałem wersji 2.91 też ok[...]

to raczej Jakubek o to pytal, a nie hao :wink:
QUOTE(jakubek)
[...]ciekawe ze poprzednia wersja (przed 5) w changelog to 2.95... o ktorej nic nie wiedzialem... (ostatnia ktora znam to 2.91)[...]

...ale rzeczywiscie, ja wiedzialem o wersji 2.95, natomiast na stronie winampa nadal najnowsza do sciagniecia jest 2.91 :?

OT: szkoda, ze nie ma powodow, do rownie entuzjastycznej rozmowy na temat Konnekta tongue.gif hEh
Lukas77
QUOTE(case)
to raczej Jakubek o to pytal, a nie hao :wink:


Heh, odkąd kupiłem nowe biurko monitor stoi dalej niż przedtem, muszę chyba przejść na 1152x864 i będe wszystko widział ;-)

Czy jak podepniecie pod Winampa 5 skórkę z 3-ki to przy zamknięciu programu macie dźwięk błędu w Windowsie? U mnie tak jest przy używaniu każdej skórki z 3-ki, chociaż nie pojawia się żadne okno z błędem wkurza mnie to trochę.
Pozdrawiam
case
QUOTE(Lukas77)
Czy jak podepniecie pod Winampa 5 skórkę z 3-ki to przy zamknięciu programu macie dźwięk błędu w Windowsie? U mnie tak jest przy używaniu każdej skórki z 3-ki, chociaż nie pojawia się żadne okno z błędem wkurza mnie to trochę.
Pozdrawiam

u mnie jest tak:

user posted image

...jest jeszcze pare innych bledow przy skorkach od wa3 [np. podczas przewijania scroll'em playlisty, przesuwa sie rowniez suwak gosnosci :roll: ], na szczescie ja pozostaje przy wygladzie wa2, ktory chyba nie jest az tak zly [a przede wszytkim zrzera mniej zasobow] biggrin.gif
M@rc!N
QUOTE(Lukas77)
Ale ta skórka naprawdę kopie dupy:
MMD3


ta skorka ma maly blad, jaks sie przewija liste scrolem to winamp scisza:((( Ale ogulnie to jest ekstra:))

Jezeli chodzi o blad przy ladowaniu skorki z 3-ki, to u mnie nie ma problemu, win xp sp1 (i wszystko co mozna:)) i oczywiscie win 9.50 (zainstalowany w nowym katalogu)
case
QUOTE(M@rc!N)
QUOTE(Lukas77)
Ale ta skórka naprawdę kopie dupy:
MMD3

ta skorka ma maly blad, jaks sie przewija liste scrolem to winamp scisza:((( Ale ogulnie to jest ekstra:))

QUOTE
...jest jeszcze pare innych bledow przy skorkach od wa3 [np. podczas przewijania scroll'em playlisty, przesuwa sie rowniez suwak gosnosci  ]

to blad tego modulu do ladowania skorek z wa3, a nie skorki MMD3, bo problem wystepuje przy kazdej ze skorek...
M@rc!N
sorry case ze nie doczytalem twojego posta do konca, ale czytalem go przy sniadaniu:))) i musialo mi umknac:))
Lukas77
Wygląda na to, że cała praca Nullsoftu nad tą wersją ogranicza się do zrobienia modułu do obsługi skórek z w.3, bo ja nie widzę tam nic nowego. Nie mówię, że to źle, bo W2.xx jest moim ulubionym Playerem...

P.S. Nie jestem tam jakimś audiofilem, ale powiedzcie mi czy plugin MAD'a jest rzeczywiście najlepszy jeśli chodzi o jakość muzyki?
case
QUOTE(Lukas77)
Wygląda na to, że cała praca Nullsoftu nad tą wersją  ogranicza się do zrobienia modułu do obsługi skórek z w.3, bo ja nie widzę tam nic nowego. Nie mówię, że to źle, bo W2.xx jest moim ulubionym Playerem...

pracuja biggrin.gif

user posted image - winamp 5.0 beta 1

user posted image - mirror

...z wielkosci changelog'u wynika, ze jednak praca wre :wink: biggrin.gif

PS: dodali fajny skin -> Winamp Modern [mozna wybrac przy instalacji]
undying
Nie mozna odnalezc strony :-(
case
QUOTE(undying)
Nie mozna odnalezc strony :-(

hmmm... rzeczywiscie zniknelo, ja zdazylem zassac to wrzuce Wam na moj serv... [dodalem mirror wyzej]
Olórin
skubańce chcą żebyś kupił winampa pro jak chcesz ripować do mp3 smile.gif
nix
mi co chwila ta najnowsza wersja winampa sie wywala... nie da sie wogole uzywac...
pienio
hm... w wa2 nie ma juz co ulepszac.
po prostu ideal! smile.gif
i moj celeronik go kocha!
case
QUOTE(pienio)
hm... w wa2 nie ma juz co ulepszac.
po prostu ideal! smile.gif
i moj celeronik go kocha!

heh, jak widac jest, bo wa5 to wa2 z ulepszeniami tongue.gif
pienio
QUOTE(case)
heh, jak widac jest, bo wa5 to wa2 z ulepszeniami tongue.gif

niestety celeronik nie lubi wa5 i permanentnie smile.gif go wiesza.
na tych skinach free form.
ale nie skiny najwazniejsze, wiec zostaje przy wa2. za stabilnosc.
case
QUOTE(pienio)
QUOTE(case)
heh, jak widac jest, bo wa5 to wa2 z ulepszeniami tongue.gif

niestety celeronik nie lubi wa5 i permanentnie smile.gif go wiesza.
na tych skinach free form.
ale nie skiny najwazniejsze, wiec zostaje przy wa2. za stabilnosc.

moj prehistoryczny celeronik 400@500 daje sobie z nim rade [nie uzywam oczywiscie skinow wa3]

oprocz skinow wa3, reszta to ciagle ulepszany wa2 i tyle...
pamo
Winamp5 (beta2 juz jest) zawsze mialem najnowsze wersje Winampa, kazdy inny program szybko usuwalem... Winamp3 mialem widocznie dobrze skonfigurowanego, bo nie spotkalem sie z tymi bledami, o ktorych pisza ludzie, system mi nie spowalnial, dzwiek byl dobry, wygladal ladnie (MMD3 ;>) i nie wyskakiwaly zadne bledy... odkad jest winamp5beta nie siegne juz po nic innego... (w alfie byl problemy male, ale juz ich nie ma) lista poprawek jest ogromna, dziala swietnie, wiec bez watpliwosci polecam Winamp5...
Lukas77
To może jeszcze link dla leniwych? smile.gif
pamo
QUOTE(Lukas77)
To może jeszcze link dla leniwych? :)


Alez prosze:)

ftp://pixelrage.ro/others/winamp50beta2.exe
pienio
kocham capri, uzywam w2k, mam celeronika i zaluje wczoraj, wiec mysle ze jednak zostane przy 2.91 smile.gif
case
www.winamp.com - winamp 5 oficjalnie ...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.