Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: hallo administratorzy czemu nie odpisujecie jest problem!!!
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
syntiaaa
...a taki mianowicie ze doladowalam konto i moge wykonywac polaczenia ale jak chce zadzwonic na swoj numer internetowy z komórki to jest sygnal zajetości, dlaczego??? dla ułatwienia mam włączony program jakby co;) pomózcie please bo naprawde musze odb. połączenia, jest to związane z moją pracą....sad.gif

prosze pomóżcie, ktokolwiek... sad.gif
syntiaaa
QUOTE(syntiaaa @ 22.10.2006 - 01:15) *

...a taki mianowicie ze doladowalam konto i moge wykonywac polaczenia ale jak chce zadzwonic na swoj numer internetowy z komórki to jest sygnal zajetości, dlaczego??? dla ułatwienia mam włączony program jakby co;) pomózcie please bo naprawde musze odb. połączenia, jest to związane z moją pracą....sad.gif

prosze pomóżcie, ktokolwiek... sad.gif



2006-10-22 14:39
niedziela, #32

mówię serio bo juz naladowalam sobie numer i mpoge dzwonic ale jak sama do siebie dzwonie z komorki to jest caaały czas zajęte, jak wylacze go to sygnal nie ma takieo numeru a jak ten numer zalozylam glownie po to zeby do mnie dzwonili, siedzimy juz 3 dni nad tym a mnie taki wqrw bierze, zwlaszcz ze sama moge dwonic z tego numeru wiec niby wszystko jest ok:/

jakby co poddaje ten numer mozecie sprawdzic:)

+48223825725
Olórin
Było. Do czasu poprawienia wtyczki, musisz korzystać z innego klienta SIP (np. rekomednowanego przez actio - X-Lite). Opis konfiguracji na http://actio.pl
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.