Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Okno konferencji
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
raben
No więc może tak. Zrobić podczas konferencji coś na styl skype. Tj. Takie okienko co pokazuje osoby z którymi się rozmawia można je chować jak się nie będzie go chciało widzieć. Takie coś zamiast w górnym pasku (panelu) miliona wyświetlanych nr czy też NICKów. Moja pierwsza propozycja jak głupia to raczej ostatnia. biggrin.gif
dulek000
W kIEView2 miało być takie coś. Ale chyba wiadomo co się dzieje z tą wtyczką. tongue.gif
=Wodzu=
Data posta to rok 2004 smile.gif Szkoda że przez 2 lata projekt nie ruszył do przodu:(
Aule
Ta, najgorsze jest to, że smaku narobił, pokazał działające wersje, a na koniec nie wydał nawet jako bety tylko dla chętnych.
=Wodzu=
Nie wiem jak obecnie wygląda sytuacja ale czy nie mógłby ktoś inny chętny skończyć pisać tą wtyczkę? Cała sława i honor spadłby na niego smile.gif
dulek000
Nie ma jej źródeł zdaje się. tongue.gif
Aule
A nieliczni nie mają do nich dostępu przez SVN'a?
Mucha
Jak sie na to patrzy tak z boku to bardzo dziwnie wyglada. Autor sie nie odzywa mimo ze odwiedza forum, moglby przynajmniej napisac, znudzilo mi sie to, juz mnie to nie bawi czy mam za duzo pracy, a tak to rodza sie plotki i domysly, ktore do niczego nie prowadza. Przydaloby sie pare konkretnych odpowiedzi "z gory", bo sprawa stoi juz od ~2 lat.
Klocek
Prędzej wszyscy zdążą zapomnieć o kIEView2 niż ktoś z góry się wypowie. Kolejna wtyczka mit. Można ją traktować jak bajkę, tak samo jak K 0.7 czy kIRC albo Dtable editor, choć o nim już wszyscy zapomnieli wink.gif. Taki mały OT.
Olórin
Wszystkie z bajek tak naprawde istnieją, w tajnych archiwach GTW. Trzeba poczekać na ich odtajnienie przez... prezydenta? premiera?
QUOTE
Prędzej wszyscy zdążą zapomnieć o kIEView2 niż ktoś z góry się wypowie.
Już wiele razy było o tym mówione na forum, kto to widział - to widział, kto nie widział - ten dalej pyta.
QUOTE
Autor sie nie odzywa mimo ze odwiedza forum, moglby przynajmniej napisac, znudzilo mi sie to, juz mnie to nie bawi czy mam za duzo pracy, a tak to rodza sie plotki i domysly, ktore do niczego nie prowadza.
Myślę że te 2 lata ciszy potwierdzają Twoją tezę.
QUOTE
Kolejna wtyczka mit.
Sam autor stwierdził że dalszy rozwój wtyczki w obecnej postaci (źródeł) nie ma sensu, i należałoby ją przepisać od nowa. Na tym stanęło, tak na prawde nic nie stoi na przeszkodzie aby ktoś inny zabrał się za swoją wtyczkę do podmieniania okna rozmowy wink.gif DTE jest dla ZU całkowicie nieużyteczny (niepotrzebny).
=Wodzu=
Chyba że Nix udostępni co ma i nowa osoba miałaby się na czym oprzeć.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.