Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt najpopularniejszy
Konnekt | Forum > Informacje > Komunikator Konnekt
Arqs
Właśnie przeczytałem Sierpniowe wyniki oglądalności stron wg Megapanel PBI/Gemius

QUOTE
Natomiast najdłużej wykorzystywanym w tym czasie komunikatorem był Konnekt - w ciągu miesiąca każdy jego użytkownik korzystał z tego programu średnio przez ponad 88 godzin. Drugą pozycję wśród gadatliwych internautów zajmują użytkownicy Tlen.pl - średni czas na użytkownika wyniósł w jego przypadku ponad 65 godzin/m-c. Gadu-Gadu znalazł się na 3 miejscu w tej grupie z "przegadanymi" przez pojedynczego użytkownika ponad 62 godzinami miesięcznie.

W badaniu wzięło udział 18 265 w wieku powyżej 7 lat. Do badania wykorzystano dane o strukturze demograficznej pochodzące z badania NetTrack Millward Brown SMG/KRC.


Oby tak dalej smile.gif
ved
swiadczy tylko o tym ze uzytkownicy konnekta nie wyjezdzali na wakacje. Nie ma sie czym cieszyc.
GuZiK
to dlatego, że wróciłem w sierpniu z roboty do Polski wink.gif
zhvir
QUOTE(ved @ 24.10.2006 - 09:01) *

swiadczy tylko o tym ze uzytkownicy konnekta nie wyjezdzali na wakacje. Nie ma sie czym cieszyc.
to nie o tym świadczy; od zawsze konnekt ma tak wysokie właśnie te statystyki
NerII
jeszcze trochę i zostanie wypchnięty z pierwszej 10 sad.gif
Olórin
W poprzednich badaniach również był wysoko jeżeli chodzi o średni uptime. Pamiętajmy że to tylko statystyki, obliczane na próbie 18 tys. użytkowników - z tego przeliczają już na miliony, więc skala błędu jest znaczna.
zhvir
przy dobrze przeprowadzonych badaniach z poprawnie dobraną próbą błąd pomiaru nie powinien przekraczać 3% dla próby ok 1000 osób tongue.gif

edit: prosiłbym któregoś moderatora o połączenie tego tematu z tym:
http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...mp;hl=megapanel
bo nie ma potrzeby dublować wątków... prosiłbym również ponownie o usunięcie z nazwy tematu słów kwiecień/maj 2006
EmiLio
Jestem uzydkownikiem konnekta od września i powiem ze nie ma się co dziwić ze zyskał taką popularność, wielu ludzi namawiam do korzystania z tego komunikatora bo lepszego jeszcze nie widziałem;]
Diabl0
Równie dobrze może to wynikać z faktu że konnekt jest używany przez wielu zaawansowanych użytkowników. Zwykły user najczęściej odpali kompa, trochę poklika i wyłącza, a wielu bardziej zaawansowanych ma uptimy liczone w dobach (sam w tej chwili mam 2 dni 11 godzin).
_menic_
Zgadzam sie. u mnie uptimie samego konnekta to ponad 3 dni wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.