Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Status notify - błąd albo i nie
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > K.bot
arkadyjczyk
Nie wiem czy tak jest u innych ale sprawdziłem to na dwóch różnych kompach w dwóch różnych sieciach.
Przy wyrzuceniu z sieci gg razem z komuniaktem "Wyrzucono z serwera/brak połączenia z siecią..." wyskakuje błąd dotyczący pSetFlashTime i ewentualnie pFlashAsync w linii bodajże 312. Krzyczy, że zmienna globalna nil. Nie wiem czy jest ona ustawiana gdzieś indziej i do czego służy. Pomogło wrzucenie obu parametrów w if () tak jak jest to kawałek wcześniej, ale ja mam Flash ustawiony na 0, i u innych przy Flash=1 może jest inaczej
nix
czyzby nie bylo pexa? czyli biblioteki odpowiedzialnej za mroganie capslockiem... to juz bylo poruszane na forum...
arkadyjczyk
Napewno nie było pexa. Dzięki.
Może z tego prosty wniosek, że można by było dodać do stronki Konnekta jakiś dział dla autorów wtyczek, w którym umieszczone byłyby funkcje i ich składnia z ich wtyczek. A może już gdzieś coś takiego jest tylko głeboko zakopane.
Można też przyjąć jakiś schemat jak ma wyglądać nagłówek skryptu i w nim umieszczać info o wymaganych wtyczkach.
Olórin
kurcze, jak widać jest błąd w skrypcie sad.gif ale to szczegół biggrin.gif poprawie w następnej wersji
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.