Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Niechciany dźwięk wysłania wiadomości
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
dejvo
Witam,

Mam następujący problem. Za każdym razem jak wysyłam do kogoś wiadomość odtwarzany jest dźwięk Ding.wav z windowsa (tak go przynajmniej zidentyfikowałem).

Do tej pory przeprowadziłem następujące akcje w celu pozbycia sie namolnego bimbania:

1. W Ustawieniach->Dźwięki wyłączyłem dźwięk na wysłanie wiadomości.
2. Podpiąłem "jakiś" dźwięk pod wysyłanie wiadomości. Nic nie pomogło sad.gif
3. W akcie desperacji zaznaczyłem nawet opcję "Wycisz wszystkie dźwięki" i dźwięk nadal jest odgrywany.
4. Nie ma znaczenia czy wysyłam na GG czy Tlena, "Ding" zawsze towarzyszy wysłaniu wiadomości.
5. Wyłączyłem wszystkie pluginy (oprócz GG i DwuTlenka i kUpdate ) i nic nie pomogło.

Nie mam więcej pomysłów skąd może się brać ten dźwięk. Pomóżcie!

Zdesperowany dejvo wacko.gif

System: Windows XP Pro SP2 ENG, Athlon 2800+/1GB RAM/Karta muzyczna SB Audigy 2

W załączniku dokładnie ten Kliknij, aby zobaczyć załącznik (Windows_XP_Ding.wav) dźwięk z którym walczę.
Olórin
A jeżeli zamiast wciskać enter klikniesz "wyślij" na pasku narzędzi w oknie rozmowy to dzwięku nie ma?
beosia
zamiast szukać w ustawieniach konnekta sprawdź w ustawienia dźwięków windowsa (w panelu sterowania)
dejvo
Jak klikam na przycisk w okienku, to dźwięku nie ma. Co więcej, jak wysyłam Enterem, to dźwięku też nie ma. Okazuje się, że dźwięk jest tylko jak nacisnę Ctrl+S ( takie mi pozostało przyzwyczajenie z ICQ, GG i Tlena tongue.gif ). W pierwszej chwili pomyślałem, że ten skrót ma jakąś dziwną funkcjonalność w okienku rozmowy, ale przecież wiadomość zostaje wysłana! Dziwne...

Sprawdziłem mojego konnekta na 3 komputerach i wszedzie ten sam problem. Dajcie znać jak jest u was. Czy Ctrl+S wydaje jakiś niespodziewany dźwięk na wysłanie wiadomości po wciśnięciu Ctrl+S
dejvo
Wszystko się wyjaśniło. Naciskałem Alt+S blush.gif a nie Ctrl+S. Inna sprawa, że do tej pory przechodziło to na wszystkich klientach IM.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.