Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Malusi problem z numerami telefonów
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
MBABELEK
Zaczne może tak... Posiadam kontakty zapisane w KONNEKCIE. Czasami musze wysłać SMS`ka na numer, którego nie mam właśnie w tych kontaktach. SMS oczywiście idzie szybko i pięknie, ale.... i tutaj mam problem np.wysyłam SMS do ludzika z mojej listy kontaktów, następnie bez kasowania małego okienka do wysyłania SMS`ów postanawiam wysłać tego meska do drugiego ludzika... Pomiędzy tymi moimi zapisanymi kontaktami pojawiają sie numerki tych SMS`ów, które wysłałem ale NIE ZAPISUJĄC ICH W KONTAKTACH... Oczywiście w HISTORII wykasowałem wiadomości SMS, ale to nic nie dało, ponieważ nadal one się pokazują sad.gif
Wiem, że to błachy problem ale jak mam szukać 2 numerków z ok 50 to mnie coś trafia :!:

Mm nadzieje, że znajdzie się jakaś osoba chętna i odpowie mi co z tym fantem zrobić :wink:

"Świat jest piekny - powiedzial Prosiaczek i rzucił się w przepaść."
WinXP Home, Atlon 1.6 , 256 Ram`u

Pozdrowionka z Wrocławia
Olórin
jak chcesz wysłać sms'a do kogoś z listy kontaktów to prawu przycisk na nim i wyślij sms smile.gif może to problemu nierozwiązuje ale jest to jakiś sposób, no i dodawaj do listy kontaktów ludków tylko z numerem komórki(bez sieci) jak niemasz ich nr gg albo nieużywasz K jako klienta gg smile.gif
shw
a olorin nie zrozumial.
jemu chodzi o to, jak skasowac numery z listy wybieranej z okienka sms.
czasami musi wyslac komus smsa, a potem nie chce miec jego numeru na tej rozwijanej liscie. wiec jak to zrobic, bo ja nie wiem smile.gif
UNK
to jest bardzo proste..wystarczy troche pomyslec a raczej pokombinowac w katalogu z profilem :>
a wiec tak jesli wyzuciles to z histori zostaje dalej w tym oknie do wysylania smsow (UWAGA) jesli usuniesz z listy do wysylania smsow zostanie w histori (/UWAGA tongue.gif), a wiec trzeba usunac w dwoch miejscach
jak usunac z listy wystarczy usunac plik mru.dtb z katalogu (/profiles/[nazwa profilu]/) i zresetowac K (albo i nie tego nei sprawdzalem)
po usunieciu pliku zostaja nr ktore mamy wpisane na stale na liscie zostaja usuniete nr pod ktore wysylalismy sms (lub inne rzeczy)
shw
problem pojawia sie, jezeli chcemy skasowac numery wybiorczo...
ale na to chyba nie ma rozwiazania...
UNK
no jesli chcemy wybiorczo no to nie ma sposobu, moze ze ktos napisze program ktory bedzie to odczytywal i bedzie mozliwos kasowania pewnej czesci pliku tak aby dzialal poprawnie wink.gif
MBABELEK
Dziejkuje za informacje..ale chyba zabiore sie za programowanie, aby uniknąć w przyszłości takich problemów laugh.gif
Hmmmm tylko od czego by tu zacząć :roll:

Pozdrowienia z Wrocławia

Ale bym zapomniał biggrin.gif żadnego pliku mru.dtb nie posiadam smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.