Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: olorin
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt
Olórin

Szczegóły wkrótce!
sasquacz
nooooo... zawialo miranda biggrin.gif czekam i doczekac sie nie moge.

aha - gdyby nie ta lista to mialbys brzydkiego konnekta tongue.gif
Suchy
Innowacyjne smile.gif, ładne okno rozmowy, a co do listy to osobiście mi się nie widzi wink.gif
joshua
ja czekam z niecierpliwością smile.gif
Pryczek
Czekałem na Ciebie,a Ty przyszedłeś do mnie ohmy.gif .
Ta lista to majstersztyk !
keeveek
a ja się już zastanawiałem czemu olórin dał wygląd swojego K w takim temacie ohmy.gif już myślałem, że zwariował tongue.gif
MSQ
Wkurzasz mnie tym screenem biggrin.gif Czekam! biggrin.gif
keeveek
jaki to człowiek od razu robi się zazdrosny, nie? biggrin.gif
zhvir
dziwne że nikt jeszcze nie zapytał w jaki sposób uzyskałeś taką listę kontaktów, czy to kolejny ficzer w kDodatkach czy może jakaś nowiutka wtyczka, która np wprowadza skórkowanie listy kontaktów wink.gif więc ja zapytam pierwszy... tongue.gif
zimaq
Proponuje przejrzeć temat Twój pulpit i poszukać w nim postów jednego z wtyczkopisarzy ;-)
psota
QUOTE
Szczegóły wkrótce!

Ja się nie pytałem bo jak przyjdzie czas to uzyskamy informacje :->
Akira
Baniackie ikonki od jabbera:D Zapodałbyś ?
Spass
Akira: konnekt.info/forum/index.php?showtopic=5971
Suchy
BTW @Olórin jak wchodzisz np. w ustawienia? smile.gif huh.gif
zimaq
kLawą? ( ja mam Win+P happy.gif )

@down: a tak?;-)
Olórin
Ta kwestia pozostanie owiana tajemnicą wink.gif zgadujcie...
joshua
zgaduje:
ikony tak naprawdę się tam znajdują, ale całe są pokryte przeźroczystymi gifami albo png wink.gif
i możesz je wybrać, nie widząc ich biggrin.gif
keeveek
a ja zgaduję, że skoro nie ma toolbarów to będzie to wtyczka skórkująca jednak <jupiiii> wub.gif
zhvir
gdyby nie okno rozmowy to zgadywałbym że jest to miranda z przezroczystą skórką a la konnekt wink.gif
Bo$s
się okaże, że to fotomontaż z okazji spóźnionego pierwszego kwietnia ;p Ale podoba mi się i czekam na szczegóły wink.gif
Krizz
jaki tam fotomontaz, jak ktos dobrze zauwazyl przejrzyjcie sobie temat z pulpitami wink.gif

czekamy na wydanie smile.gif
joshua
@Olórin: to gdzie podziały się ustawienia? wink.gif
rav_
wtyczka jest dostepna we wczesnej fazie rozwoju na stronie Kosiarza. Tak samo jak i kJabber smile.gif
Aule
Heh, nie, to nie to.
psota
Nowsza wersja wtyczki kAlpha? Tam były ukryte ikonki tongue.gif
zimaq
A rozwiązanie jest praktycznie pod nosem... happy.gif
psota
Tyle, że kAlpha jak zarazie źle działa z sprzątaczką i tłokiem.
Killer
Olórin, nie każ nam dłużej czekać, czy taki efekt na Konnekcie jest możliwy do uzyskania też dla innych ? smile.gif Jak ? Jest bardzo ładny, przeźroczysty, bez obwódek, miodzio. wub.gif
zhvir
a ja wolałbym pełną skórkowalność
kList Nicer+ ?? wink.gif
Ventrue
QUOTE
Jest bardzo ładny, przeźroczysty, bez obwódek, miodzio. wub.gif

Pisze się przezroczysty ;] (nie żebym się czepiał, bo ja też popełniam błędy, ale...)
BTW, mnie się K Olórina nie podoba... IMHO za bardzo Mirando-podobny :/
Jednak wolę prostego Konnekta, bez żadnych bajerów tongue.gif
zhvir
Lepiej się nie odzywać jak się nie ma pewności co do pisowni niektórych wyrazów.
Polecam: http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=prze%BCroczysty

żeby to nie był całkowity OT to mógłbym zaproponować połączenie sił przy tworzeniu wtyczki "skórkującej" bo już trzech devów się wzięło za listę kontaktów: ursus6, olórin i KoSiarz

Pozdrawiam smile.gif
Aule
Olórin się wziął za listę kontaktów? Pierwsze słyszę. Kamilu to prawda? wink.gif
Olórin
Wbrew pozorom ja tu tylko wprowadzam zamieszanie wink.gif
dulek000
Wymieńcie go na Triala. wink.gif
Ventrue
Dzisiaj odpalam K, widzę - aktualizacja - wtyczka Tlok.. Cytuje: "> obsługa przezroczystości (*.png)" ;]
GuZiK
Ventrue: a co to ma z tym wspólnego, nie ta wtyczka smile.gif
keeveek
nie no, może właśnie się szykuje nowy ficzer do tłoka??
bialy663
Czy to nie wtyczka "Ramka" autorstwa KoSiarz'a?
zhvir
posty 23 i 24 powinny być wystarczającą odpowiedzią wink.gif
KoSiarzPL
Dokładnie to nie moja wtyczka. Pech chciał, że dwóch devów zabrało się za to samo :/
joshua
a mi się udało coś takiego:

i co Wy na to? smile.gif

edit: dodałem okno rozmowy, żeby nie było, że to nie konnekt wink.gif
Konrado
W tej w wtyczce do ukrywania ramki i toolbarów, zauważyłem że nie ukrywa scrolla ktorego większośc na swoich listach ma, nie wiem czy tak jest wszedzie czy tylko u mnie.
joshua
wszędzie tak jest. mam nadzieje, ze KoSiarz poprawi to i doda opcję, aby można było wybierać czy ma się scroll pojawiać, czy nie.

i mam pewien problem: dlaczego Tłok nie działa na 16bit? bo na razie wiem, ze obsługuje przeźroczystość w PNG, i do tego potrzeba 32. ale ja z niej w tej chwili nie korzystam z tego i chciałbym aby na 16-stce też działało.
Olórin
Jedną część spodziewajki macie już odtajnioną wink.gif Teraz poczekamy aż jeden z dev'ów dokończy swoją wtyczke :]
zhvir
czy ten dev znany jest jako ursus6? wink.gif
Suchy
A nie chodzi tu o Triala?

Wtyczka Tłok
QUOTE

wersja 0.5.3.0 (beta):
- Dodano obsluge przechwytywania tla pulpitu - podziekowania dla Olorina


@DOWN
Super gdyby było tak jak mówisz i zaskoczyło by nas jakieś skórkowanie.
MSQ
Nie, on już spełnij z tym swoim powinność tongue.gif Tu chyba chodzi o innego wink.gif
GuZiK
To na pewno ktoś inny wink.gif a taki niepozorny, nie? wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.