Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ikonka okna wadomosci zmieniajaca wyglad
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
nix
przed chwila wpadlem na pewien pomysl... taki drobiazg ktory bardzo by mi sie przydal...
chodzi o to ze czesto uzywam tylko klawiatury (nie lubie myszki) i miedzy oknami rozmow przelaczam Alt-Tab... tylko wtedy nie widze kto do mnie napisal (chodzi o nie przeczytane wiadomosci oznaczone mrugajacym na pasku zadan przycikiem)... wydaje mi sie ciekawym rozwiazaniem aby ikonka okna wiadomosci zmieniala sie za kazdym razem gdy dostaniemy wiadomosc i nie jest przeczytana (na czas mrugania okna w pasku zadan)...

co Wy na to? moim zdaniem bylo by to calkiem mile udogodnienie
Sija
Fajny bajerek :]
shw
ano fajny fajny - co prawda dla mnie srednio przydatny, ale pomysl niezly.
a moze by go rozszerzyc i dodac mozliwosc przypozadkowania ikonki dla wybranych kontaktow? (np. serduszko przy kontakcie sympatii - np. czerwone jako zwykle, a jakiestam, jak nieprzeczytane wiadomosci sa...)
oczywiscie chodzi mi o cos na zasadzie kStyle, a nie 'na sztywno' ustawionych ikonek (czyli np. przypozadkowywania do grup)
Puma
shw To ciekawy bajerek 8) chętnie bym takie cuś widział laugh.gif
mysior
popieram, bardzo ciekawy pomysł
mi również coś takiego by się przydało smile.gif

tylko kilka kolorów tych serduszek... dla wielu "sympatii" biggrin.gif
nix
nie wiem czy ktos zauwazyl czy nie ale propozycja zostala wprowadzona w najnowszym konnekcie 0.6.18.100...
W katalogu umiescilem zmodyfikowany theme dla kStyle (Shine by Torn) dodane sa nowe ikonki dla nowych wiadomosci, zmienione ikonki statusow i laczenia...

mi tak sie bardziej podoba to moze i Wam sie spodoba :D
Lukas77
Tylko jak przypisać ikonkę do konkretnego Usera? Przejrzałem troszkę *.xml ale nie połapałem się! Może to dlatego że nie jestem za bardzo lotny w te klocki smile.gif
nix
nie ma przypisywania do "usera". ikonka sie zmienia jesli jest nie odczytana wiadomosc niezaleznie od kogo jest ta wiadomosc
cRoMo
Tak przy okazji: skoro mamy mozliwosc pobierania skor dla K.Notify przez kUpdate, to przydalyby sie rowniez skorki dla kStyle.

A co do ikonek: spodziewalem sie, ze Twoj Jakubku zestaw bedzie tylko nieznacznie zmodyfikowana werrsja oryginalnego Shine, a tutaj widze calkiem inne, ICQ'owe ikonki dostepnosci itp. Ladne sa, ale ten zielony nie pasuje mi do kolorystki Windy wink.gif

UPDATE
Troche zabawy z regulacja saturacji oraz barwy i oto mamy nowy, niebieskawy zestaw a'la Shine biggrin.gif

user posted image

biggrin.gif
hao
Czyżbym przypadkiem rozpromował styl WaterColors? smile.gif
cRoMo
Przypadkiem pomogl Ci w tym Torn wink.gif

PS. A styl sie wlasciwie powinien zwac Watercolor XP (bez s). Na szukaniu Watercolors spedzilem caly dzien!
LooZ^
CrOmO : gimme, gimme! smile.gif
cRoMo
QUOTE(LooZ^)
CrOmO : gimme, gimme! smile.gif

Będzie w katalogu, jak tylko Hao zatwierdzi smile.gif
nix
QUOTE(hao)
Czyżbym przypadkiem rozpromował styl WaterColors? :)


Noooo :] tez go uzywam :]
ale to WaterColor a nie Colors :P
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.