Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Vista Icon
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Schematy wyglądu (kStyle)
kaf
Vista Icon
0.2

Zestaw ikon z systemu Windows Vista przystosowany do Konnekta.




W zestawie jest większość najpotrzebniejszych ikon.

Do pobrania w załączniku. Wszelkie błędy i propozycje należy zgłaszać w tym wątku. Jest to mój pierwszy upubliczniony wytwór do K więc proszę o wyrozumiałość.

Załączniki

zimaq
Jakieś takie... hm, nieciekawe. Nie są wystarczająco vistow'e ( aero ? ).
2/5
Pryczek
[OT]
Dręczy mnie jedno...Coraz częściej dostrzegam na forum to, że użytkownicy, którzy dodają jakieś ikonki,tło lub styl mają tylko jednego posta (temat z ich dziełem). I jeden post najczęściej zostaje. I tu pojawia się ciekawe pytanie :
Czy bardziej znani forumowicze zakładają nowe konta, by uniknąć negatywnej krytyki za swoje dodatki ? :>
jiobel.
Pryczek, takie rzeczy się leczy.
splesh
Jak by słoneczka były bardziej vistowe to by było całkiem spoko. A tak to trochę nieciekawie wygląda.
Killer
Jakoś mało Vistowe te ikonki. Szczerze, spodziewałem się nieco innych. Pozostanę przy PixelPerfect... smile.gif Chociaż nie odmówię, że są ładne, ale to nie mój gust.
spajdermeN
Można ustawic w jakis sposób aby ikonki nie mialy takiego brzydkiego białego obramowania? Na zaznaczonym kontakcie wyglada to dobrze ale na reszczie juz nie... ;f

stivo
Ustawienia > Interfejs > Wygląd > strefa Lista Kontaktów > Kontakt > Kolor tła (zmień na odpowiedni)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.