Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: szablony
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
myndoza
Witam Was ludzie ktorzy czynicie komunikowanie sie przez internet wygodniejszym i lepszym

Wpadl mi do glowy pomysl nowej wtyczki a raczej dodatka ale od poczatku.
Zainstalowalem niedawno konkurencje (spika) szukalem w nim syntezatora mowy (nie znalazlem do tej pory jak ktos wie gdzie sie ukrywa niech da znac:)) a potrzebny mi byl on do gadacza wytczki do konekta ktora czyta wiadomosci.Wlaczylem go zalogowalem sie i zaczolem prowadzic rozmowe. Chcac wkleic zdanko zaowazylem szablony zaciekawilo mnie to bo wedlug mnie takie cos jest nawet podreczne i funkcjonalne zamiast za kazdym razem wpisywac np: "hejka" klikamy prawym wybieramy dany szablon i slemy. Nie wiem czy by wam sie to przydalo ale mi jak najbardziej usprawnilo by to wysylanie wiadomosci ktore sie powtarzaja.

Jesli ktos by mial czas mogl by takie cos stworzyc i zamiescic na forum lub w katalogu.

Napiszcie co o tym sadzicie...
zhvir
temat był już poruszany kiedyś ale ponieważ nie pamiętam żebym zabrał głos w tej sprawie to zabiorę...
dołączam się do propozycji, a może któryś z devów w ramach wprawek popełnił by taką prosta wtyczkę? wink.gif
GuZiK
Dla czatujących to by było dobre;].
sIeMkA
skad klikasz
ile latek
.....

Mi się nie przyda...
Suchy
Ja jestem za. Przydałoby mi się, można byłoby dorobić skróty z klawy i np. alt+h "cześć", alt+n "narazie" itp...

@DOWN
QUOTE
prosze o szybkie zrealizowanie pomyslu czekam z niecierpliwoscia biggrin.gif

Nie przywiązywałbym się do perspektywy ani szybkiego ani jakiegokolwiek innego urzeczywistnienia tego pomysłu.
myndoza
No to widzice jednak pomysl jest udany wiec prosze o szybkie zrealizowanie pomyslu czekam z niecierpliwoscia biggrin.gif
Mucha
Dobry material na nauke pisania wtyczek, najprosciej mozna to zrobic ze sie dodaje przyciski w oknie rozmowy i pod nimi slowa jakie uzytkownik sobie zapisze w konfigu.
myndoza
no dobra jak nikt nie chce pisac to chociasz niech mi powie jak to mniej wiecej napisac moze mi sie uda

zyczcie mi powodzenia
Mucha
Najprosciej chyba bedzie sciagnac SDK dla C++ stad, masz tam przyklad jak dodac przyciski (plik actcfg) albo dla Delphi stad. A jak wysylac wiadomosci masz gdzies na forum.
myndoza
dzieki wielkie
jak bedzie mi sie nudzic to poeksperymentuje:D
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.