Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: historia selektywna
Konnekt | Forum > Informacje > Komunikator Konnekt
martinii
Witam,

Czy da sie (a jesli takj to jak) wybrac z jakimi kontaktami historia rozmow jest prowadzona a z jakimi kontaktami wylaczona? Czy tylko globalnie historie mozna wlaczyc/wylaczyc (dla wszystkich kontatow) ?

Pozdrawiam
Sija
niestety tylko globalnie
Bączek
Odświeżę temat... rolleyes.gif

Wiemy jak JEST obecnie z historią... Wiadomo również, że nikt nie raczył zająć się sprawą selektywnej historii rozmów.
Jedyne co znalazłem tu na forum to "Lista najważniejszych życzeń", z kwietnia 2005 roku. Jest tam w kategorii "historia/archiwum" pewien punkcik, którym, przez prawie 3 lata nikt się nie zajął... (wieloma innymi także, ale do rzeczy wink.gif )

QUOTE(riddle @ 22.04.2005 - 09:07) *
  • w opcjach kontaktu Więcej powinna znaleźć się pozycja Historia, a w niej opcje:
    1. [checkbox] Zapisuj rozmowy do historii
    2. [checkbox] Kasuj historie po [od 1 do 99] dniach


Czy naprawdę nikt nie jest w stanie niczego zrobić? Aż tak bardzo się nie chce tym, którzy mogliby podziałać?
Czy dawna drużyna K w ogóle jeszcze istnieje? Gdzie Wasz zapał sprzed lat?
Zrobiliście kawał dobrej roboty i spoczęliście na laurach... a przynajmniej tak to wygląda (sorry, bez urazy).

Nie uwierzę, że wprowadzenie selektywnej historii rozmów nie jest możliwe! mad.gif

Nie chcę, aby po moim poście rozpoczęło się masowe "odbijanie piłeczki", ale chcę tylko, żeby kilku kompetentnych ludzi zastanowiło się nad tym punkcikiem wyżej cytowanym, który jest na "liście najważniejszych życzeń" czyli nie jakichś bezpodstawnych i mega zbędnych, a owa lista wciąż istnieje i nigdy nie zniknęła...

Funkcjonalność selektywnej hitorii jest po prostu potrzebna... Jeśli ktoś mógłby się tym zająć to byłoby świetnie smile.gif

Pozdrawiam wszystkich Konnektowiczów biggrin.gif
stranded
nie wiem po co i do kogo to piszesz skoro projekt nie jest już od dawna rozwijany, nikt ci tego nie zrobi
Keleos
Stranded dobrze prawi. Projekt osiągnął już swoją finalną wersję i na chwilę obecną nie jest rozwijany.

Stan ten utrzyma się do momentu powstania nowej wersji Konnekta, co, o ile w ogóle, nastąpi nieprędko...

Pozostaje pisać listy do Św. Mikołaja ; )
Bączek
Hehe smile.gif Macie rację.

Może św. Mikołaj też tu kiedyś zajrzy i przyniesie nam wszystkim w prezencie nową, dużo lepszą wersję konnekta biggrin.gif
Szkoda tylko, że rozwój konnekta się tak zahamował sad.gif
Mimo wszystko uważam konnekta za najlepszy komunikator wszechczasów, tyle że potrzeba mu jeszcze dużo rozwoju.

Pozdrawiam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.