Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: checky na bierząco
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
2230093
Sprawa wygląda tak. wiele osób używa checky'ego i sprawdza nim najróżniejsze rzeczy od temperatury w pokoju po numery totolotka z losowania za tydzień smile.gif Czasem się zdarza ze na stronach zachodzą zmiany wymagające ingerencji w skrypt. Autorzy bardzo szybko poprawiają swoje dzieci i udostępniają je.
Sedno sprawy. Czy, nie można by się pokusić o wtyczkę, która by zaglądała do folderu ze skryptami i obserwowała by dla nas skrypty, które posiadamy. Następnie porównywała by je ze skryptami gdzieś na konnektowym serwerze i umożliwiała bycie na bieżąco. (może centralka dla skryptów) zresztą ja się nie znam i pewnie tylko ja mam taką potrzebę. huh.gif
Mucha
Czyli taki kUpdate dla skryptow? Ciekawy pomysl, trzeba tylko miec serwer.
dulek000
Myślę, że wystarczy by zrobić dodatkową centralkę kUpdate - skrypty. Pogadajcie z Hao, być może się zgodzi. smile.gif
joshua
można by to nawet zrobić w samych skryptach php, które by sprawdzały czy na ich serwerze jest nowa wersja i ją ściągały. jedyne co potrzeba to jakieś uniwersalnej funkcji którą każdy koder php potrafiłby zaimplementować. zmyślny koder php zrobi wam to w parę minut wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.