Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Activity Checker
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
Crusher
Witam.

Postaram się jak najbardziej uprościć mój problem a raczej dziwne zachowanie... Otóż posiadam starą wersję gg (6.0 build 129) oraz używam do niego Power GG 1.7.0. Power GG posiada wtyczkę Activity Checker która prócz tego że na bieżąco pokazuje nam statusy znajomych może również pokazać kto ma nas na liście a kogo my nie mamy... I tu pojawia się problem tongue.gif. Pewna osoba zablokowała mnie na gg. Activity Chekcer wyświetlił mi nicka razem ze statusem ZABLOKOWANY. to już jest ciekawe, skoro ta osoba mnie zablokowała automatycznie zostałem wyrzucony z jej listy kontaktów a co za tym idzie nie powinno mi się wyświetlić monit o tym że jestem zablokowany. Idźmy dalej. Dzis ta sama osoba straciła listę kontaktów, nie wiem jak to się stało ale zostałem odblokowany i dodałem sobie tę osobę na listę. Jakież było moje zdziwnienie gdy Inwigilator pokazał mi że owa osoba nie ma mnie na liście natomiast Activity Checker co chwila informuje mnie o zmianie statusu.

Moje pytanie brzmi, czy ta osoba może mnie mieć nadal na liście kontaktów skoro Activity Checker nadal informuje mnie o jej statusie ? Jeśli tak to czemu Inwigilator pokazuje że nie ma mnie na jej liście kontaktów.

Mam nadzieje ze wytlumaczylem problem prosto i skutecznie.

Dziekuje z gory za wszelkie odpowiedzi, to bardzo wazne dla mnie...
Olórin
Ta osoba nie ma włączonego trybu tylko dla znajomych.
Crusher
no i wszystko... Dzięki za odpowiedź można zamknąć
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.