Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kjabber nie odbiera statusu
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Jabber
lashus
KJabber nie odbiera statusu od innych, przynajmniej u mnie. Chciałbym się dowiedzieć dlaczego się tak dzieje i czy wtyczka będzie poprawiona.

Z góry dziękuję.
Olórin
A inne klienty to robią? Masz autoryzacje od innych?
lashus
owszem, mam autoryzację, ale nie widzę statusu innych. Chciałbym się dowiedzieć czy tylko u mnie jest problem.
BZZ1986
QUOTE(lashus @ 5.11.2006 - 20:46) *

owszem, mam autoryzację, ale nie widzę statusu innych. Chciałbym się dowiedzieć czy tylko u mnie jest problem.


mam ten sam problem, czy ktos zna jakies rozwiazanie, czy to poprostu blad wtyczki i nie da sie nic zrobic?
D3nY
Rownież mam identyczny problem! Osoba, ktora pisze do mnie widziana jest jako: niedostepna. Ale i jednoczesnie ja dla nie tez jestem niedostepny:( Oboje korzystamy z tej samej wersji wtyczki kJabber.

Pozdrawiam:)
jiobel.
Usuńcie tę osobę z listy (automatycznie zbieracie i tracicie autoryzację). Po tej czynności dodajcie ją na nowo, dajcie sobie po auth. Powinno zadziałać.
BZZ1986
jesli ktos jest online to problem moj rozwiazal sie sam, teraz dziala poprawnie...... nie widze cudzego statusu natomiast jesli ktos jest offline.........
zhvir
jezeli poprzednikowi chodziło o opisy przy stanie offline to tak właśnie powinno być
nie niedostpnym (i ukrytym) serwery jabbera nie trzymają naszych opisów
.misiek
poza jabber.wp.pl :]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.