Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Desynchronizacja ustawień
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Teokryt
Używałem konnekta z katalogu na dysku c: a kopie maiłem na D huh.gif - jakimś przypadkiem uruchamiał mi sie backup z dysku D zamiast C - Różnicy nie zauważyłem bo obie były w identycznej konfiguracji. Zauważyłem to po zablokowaniu jednego kontaktu i zamknięciu konnekta a kontakt był znowu dostępny wiec tak doszedłem do tego że z systemem uruchamiał sie backup a jak sam włączałem to ten profil konkretny. Sęk w tym zę ma teraz dwa różne programy z różna ilością archiwum i kontaktów. Jak to teraz scalić w jedną całosc? Moge zadotowac twórce wtyczki scalającej.
KoSiarzPL
archiwum nie scalisz z listą kontaktów chyba nie jest tak trudno. Wyeksportuj z jednego i drugiego i przeklej tych których nie masz.
Mucha
GG/AQQ - eksport na serwer, Tlen/Jabber - synchronizacje masz
KoSiarzPL
Jeśli wyeksportuje z jednej listy to straci te kontakty z pierwszej.
GuZiK
użyj exPIMP do kontaktów
Teokryt
QUOTE(GuZiK @ 5.11.2006 - 22:58) *

użyj exPIMP do kontaktów

Kontakty to małe piwo bo to różnica jak sie przyjrzałem 4 - 5 osób.
Gorzej z archiwum. po prostu nie ma całych wpisów. Kurcze szkoda zę nie można scalić, bo użytkownik jest ten sam tylko tak jak by trzeb baył wpisac te rozmowy do pliku archiwalnego i potem wio. Zrobił bym to nawet ręcznie gdybym wiedział jak.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.