Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: z-noose aqua
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > TłoK - Tła listy kontaktów
drivex
Takie sobie zeby pasowalo. W paincie zrobione w 2minutki smile.gif


*Nowa, wersja poprawiona - dzieki Zimaq.*
raben
Wiem że się "Starałeś" ale następnym razem nie rób w paincie żeby pasowało wink.gif
zimaq
Ym, a czemu w środku jest biały? ;-)
drivex
raben: Akuratnie nie mialem Photoshopa pod reka, moze by wyszlo lepiej. Zrobilem to dla siebie, nie dla Ciebie. Mi odpowiada, a jesli Tobie nie - droga wolna; nie sciagaj i zrob lepsze smile.gif

zimaq: Z natury jestem minimalista i nie lubie przepychu. Zobacz na ponizszym scrinie czy nie wyglada tak ladniej. Nie lubie zapychac listy nie wiadomo jakimi "ficzerami", poprostu jest jak jest.


Obrazek, jest za duzy bym umiescil jako IMG wiec daje bezposredniego linka.
zimaq
Dobra, wytłumaczę na obrazku, bo widzę, że się nie rozumiemy ;-)



Obrazek po lewej ma zaznaczone strefy, które ewidentnie widać, ze są wycięte, bo mają tło koloru #F9F9F9, natomiast pozostała część obrazka ma tło czystobiałe, tzn. #FFFFFF.

Obrazek po prawej ma w całej swej rozciągłości tło takie jakie powinno być, czyli #F9F9F9 ;-)

Dobra, wiem, czepiam się tongue.gif
drivex
Owszem, wyciete z orginalnego stylu do IE z-noose.
Ja roznicy nie dostrzegam na moim laptopie. Prawdopodobnie z powodu slabego kontrastu.
Good job. wink.gif

Juz wiem zimaq o co chodzi. Przepraszam za to, ale naprawde tego nie dostrzeglem u siebie. Matryca juz kipi. tongue.gif
zimaq
Nic się przecież nie stało, tylko tak mi się rzuciło w oczy ;-)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.