Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Usuwanie grupowania / grup
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
tomq
W Konnekcie miałem kilka grup - jednak teraz postanowiłem się rozstać z nimi - z racji, że i tak prawie cały czas zerkam na "wszystkie" ...

Co robię ? Klikam na Kontakty > Grupy kontaktów -> i po kolei wszystkie usuwam

Wszystko jest ładnie - żadnych grup... przy następnym uruchomieniu Konnekta też jest wszystko wporządku, JEDNAK! kiedy loguję się do sieci - nagle pojawiają się grupy, a w nich kontakty z jabbera i tlena o0

Kontakty jabbera dały się przeciągnąć do grupy wszystkie (dały się usunąć ze swoich grup) i już ich problem nie dotyczy - natomist kontakty tlena za każdym logowaniem do sieci, tak czy siak, pojawiają się, tworząc grupy, które ostatnim razem przecież usunąłem :/

Czy jedynym (mam nadzieję, że jeśli zajedzie taka konieczność, skutecznym) sposobem jest usunięcie wszystkich kontaktów tlena, usunięcie grup, zrobienie restarta i dodanie ich na nowo ? sad.gif
zhvir
a synchronizację do serwera masz włączoną? dodawaj usuwaj kontakty na synchronizowanej liście?
ewentualnie po zmianie grup ustaw synchronizacje do konnekta
stivo
Sprawdź w info o kontaktach czy nie są czasem przydzieleni do grup. Jeśli są to poprostu zmień na pustą grupę a potem usuń tą grupę wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.