Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kłopoty
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
Add
Jestem bardzo zadowolonym użytkownikiem konnekta już prawie cały rok, ale niepokoją mnie coraz częściej widoczne mniejsze lub większe błędy.

1) chyba najmneij istotne ale uciażliwe. Wtyczka tłok - nie działa poprawnie, nawet po reinstalacji. Zamiast gradientowego, biało-czarnego tła pojawia się coś na wzór nieudanej przeźroczystości.. Wystarczy wejść do opcji i wcisnąćenter- wszystko wraca do normy.. ale jest to uciążliwe przy każdym włączaniu aplikacji.

2) Błedne opisy. Nie rozumiem sytuacji, w któej widzę opis osoby sprzed iluś godzin. Nie pomaga restart. Dochodzi czasami do nieporozumień. Myślę, że tą wadę trzeba jak najszybciej wyeliminować, tak jak następną :

3) Dostepny? Niewidoczny? Zdarza się (dokładnie jak narazie 2razy) że nie widzę kogoś mimo, ze jest dostępny, lub status ustawiony jest na 'dostepny', a ja widzę 'chmurkę'.. Myśle, że jets to powiązane z pierwszym problemem.

Czy da się to jakoś w miare sprawnie wyeliminować?

Pozdrawiam:)
Mucha
2) Mam ten sam blad w dwutlenku, restart pomaga.
3) Sciagnij najnowsza wersje ZniKacza, ten blad jest juz poprawiony.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.