Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Podgląd styli
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
BlackFalcon
Nie wiem, czy to wlasciwy dzial, ale...Czy istnieje cos takiego, jak manager/podglad styli, jaki chce zastosowac? Niektore sa okropne, a potem Konnekt z jakichs przyczyn nie chce powrocic do starego...
KoSiarzPL
Styli czego?
BlackFalcon
Yy...Chodzilo mi o wyglad listy kontaktow smile.gif.
Suchy
Czasami tylko mini podgląd jest w informacji o stylach (ikonka info w ustawieniach k.style). A tak to nie ma nic takiego. I dziwne wydaje mi się, że nie da się ustawić poprzedniego stylu, pokombinuj.
psota
W niektórych stylach są zapisane schematy kolorów, a w innych nie są. Tak więc jak z nowego pobrał nowy schemat, a w starym nie było to po powrocie do starego masz schemat z nowego stylu.
Podejrzewam, że o to chodzi, mnie to też denerwuje tongue.gif
BlackFalcon
I pewnie tak jest. A jeszcze jedno pytanie - chce miec standardowe ikony na Liscie Kontaktow, za to styl np. Silk. Kiedy daje, by ladowal styl bez ikon, a ikony maja byc inne, nic sie nie zmienia (styl tez nie wink.gif, za to kiedy daje, by ladowal sie ze swoimi ikonami, wszystko dziala. Co robie zle?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.