Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: SSL w Konnekcie 0.6.18.100
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
vojtek
Witam,

Mam w zasadzie takie pytanie jesli chodzi o polaczenie szyforwane w najnowszej wersji konnekta. Widze ze pojawila sie nowa opcja w konfiguracji - 'szyfruj polaczenie jesli to mozliwe'. Teraz mam pytanie - czy jest zatem potrzebna wtyczka ssl.dll , czy tez bez problemu mozna ja usunac z konnekta?

Inna sprawa - gdy mam zaznaczona ta opcje w konfigruacji to konnekt za nic w swiecie nie moze polaczyc sie z serwerem gg. Gdy ja wylacze jest wszystko ok - jakby konnekt nie rozponawal ze w danym momencie nie dzialaja serwery z sll..

Aha, tak wogole to bez sll Konnekt laczy mi sie jak burza :-D
Olórin
wtyke ssl możesz wyrzucić (libgadu ją ma w sobie smile.gif

U mnie K łączy się też jak burza szczególnie po tym jak wywaliłem huba z 1 miejsca(teraz mam serwer .85)

no a z ssl jest troche gorzej.....
hao
Być może coś przekombinowali na serwerach GG, bo jeszcze dwa dni temu łączyło się po SSL piknie... Problem polega na tym, że przy SSLu hub zwraca, że serwer działa, tyle że potem ten sam serwer w ogóle nie odpowiada na próbę połączenia po SSL. Dopiero po tym jak minie timeout, Konnekt wyłącza obsługę SSL i łączy się normalnie
vojtek
Ok, dzieki za odpowiedzi. ssl.dll juz usunalem wink.gif

Szkoda tylko ze to 'szyfruj jesli mozliwe' nie dziala do konca tak jak nalezy - ciagle nie moze sie z tym polaczyc, nawet jak huba usune z listy serwerow.. No ale to widze ze namieszane z tymi serwerami jest, ze pewnie sami w gg nie wiedza jak to dziala..

Bez zaznaczenia 'syzfruj jesli mozliwe' Konnekt laczy mi sie w mniej niz sekunde, takze to jest super smile.gif
KOSMOS
Mi SSL łaczył się przez serwer 127.0.0.1
Aktualnie coś nawala.
Sahasrara
Lol. wink.gif Też mi się tak czasem pokazuje muszę przyznać (w Konnekcie, nie w firewallu tongue.gif) i chyba nawet jak ssla nie używam. Ot taki drobny bug.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.