Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wybrane osoby na góre listy
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
boogi77
Pomysł taki:
Wtyczka dzięki której możemy przesunąć kontakt na samą góre listy.

uzasadnienie:
napewno każdy ma na liście osobe (osoby) które chciałby mieć ciągle na widoku, przydała by się wtyczka dzięki której w końcu nick twojego chłopaka / dziewczyny nie będzie musiał się zaczynać od "." czy "_". I dzięki której będą się oni mogli znaleźć wyżej niż nawet ci z pytajnikami w ikonce rolleyes.gif.

dodatkowo wtyka mogła by wyróżniać kontakt jakimś kolorkiem / pogrubieniem...

Notka dla wtyczkopisarzy:
Ta genialna wtyczka już dziś może stać się twojego autorstwa. Nie zwlekaj, sława, luksus i szacunek milionów są na wyciągnięcie reki. Nie zmarnuj takiej okazji!

Licze na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby smile.gif

P.S.
A może pan od TłoKa się tym zajmie? ;>

...albo od SprzątaczKi smile.gif
ved
haha, przeciez przy odpowiedniej konf. sprzataczki da sie cos takiego osiagnac, mozesz sobie utworzyc jedna grupe z TA wlasnie osoba i gotowe:)
Moze ktos sie zajmie, chociaz nie sadze, bo nie wydaje mi sie to zbyt potrzebne.

Albo zrob sobie grupy tak zeby miec wszystkie najwazniejsze osoby w jednej, a reszte pospolstwa w innych:P
Ja tak mam i swietnie sie sprawdza. Nie zagracaja mi listy jakies malo interesujace jednostki.
boogi77
To o czym mówisz to omijanie problemu tongue.gif W sprzątaczce mam ustawione sortowanie według statusu, musiałbym to zmieniać wink.gif
mariush
Owszem, ale skoro interesują cie jakieś osoby, a masz sortowanie wg statusu i są one niedostępne, to musisz "jechać" na dół, żeby np. sprawdzić ich opis wink.gif A dzięki wstawieniu ich do grupy, masz pod ręką "tych lepszy" bez różnicy czy dostępnych, czy nie. Problem jest tylko z "tymi gorszymi" i ich statusem tongue.gif
ved
nie no. U mnie 'ci gorsi' sa w innych grupach:]
A maingroup jest tylkoz konkretnymi osobami, tymi ktore zasluguja smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.