Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z niechcianymi konferencjami na gg
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
zdyniek
Mam problem. Od jakiegoś czasu cały czas mam jakieś zaproszenia do konferencji na gg. Są nachalne i zaraz po odrzuceniu pojawia się zaproszenie z innego numeru. Zmieniłem gg na konnekta, przy instalacji odznaczyłem "Konferencje gg", ale ciągle jest to samo. Szukałem wtyczki, dzięki której nie przyjmuje się wiadomości spoza listy, ale nic nie znalazłem. Pomocy!
zhvir
ustawienia -> interfejs -> wiadomości -> spoza listy
ustawienia -> użytkownik -> gg -> konferencja
ved
po prostu wejdz do wtyczek i wylacz konferencje
zdyniek
QUOTE(zhvir @ 14.11.2006 - 17:22) *

ustawienia -> interfejs -> wiadomości -> spoza listy
ustawienia -> użytkownik -> gg -> konferencja


Otóż w "wiadomościach" mam tylko opcje "Wysyłaj wiadomości po naciśnięciu Enter", nic więcej. Zresztą kumpel, który używa Konnekt'a też się dziwił, że tego nie mam.
ved - wtyczkę mam odznaczoną... wacko.gif

Póki co zaznaczyłem, żeby pokazywano status tylko dla znajomych z listy, może pomoże...
Suchy
Wiadomości musisz rozwinąć i tam masz gałązkę "Spoza listy". Jeśli nie ma to zmień poziom zaawansowania.
zdyniek
QUOTE(Suchy @ 14.11.2006 - 19:47) *

Wiadomości musisz rozwinąć i tam masz gałązkę "Spoza listy". Jeśli nie ma to zmień poziom zaawansowania.


Dzięki. Chodziło o stopień zaawansowania! Uff, mam nadzieje, że w końcu uwolniłem się od nachalnych dzieci z konferencji...
Aragoris
A jak ignorować konferencję, która już się rozpoczęła?
szpon
jeżeli chcecie ignorować konferencje tą którą się zaczęła ale tak żeby inni nie widzieli że blokujecie to użyjcie wtyczki Olew.k
jeśli chcecie ignorować konferencje zanim się rozpoczną i np odpowiadać na nie jakimś tekstem to ustawienia, ustawienia rozwinąć sekcje GG i tam macie ustawienia dotyczące konferencji
daroc
Tylko że ten tekst odpowiadający na ignorowaną konferencję zamiast być wysyłany raz, jest wysyłany przy każdym wysłaniu wiadomości przez członków konferencji (albo osoby ją rozpoczynającą) i potem się wszyscy ostro wkurzają...
saCOOL
Wkurzenie uczestników to mały problem, ale przez to (automatyczny komunikat) można łatwo bana dostać od gg.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.