Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Powiadamianie o nowej wiadomości przez pc speaker
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
ibanez
W związku z tym, że mam kompa podłączonego pod amplituner i czesto slucham radia to przydałaby mi się w/w funkcja. Jest coś takiego w Skype.
Aule
Zobacz wtyczkę K+...
ibanez
QUOTE(Aule @ 16.11.2006 - 20:52) *

Zobacz wtyczkę K+...


OK, tylko czy da to się ustawić żeby tylko pikało przy pierwszej wiadomości a nie cały czas?
No i dźwięk - mogłby być jakiś ładniejszy wink.gif
Jest jeszcze jakaś alternatywa do tego K+?
Aule
Ustaw sobie 0 na tym suwaku, to powinno pikać tylko raz. Co do ładności dźwięku to niby czego chcesz? Melodyjek na głośniczku?
ibanez
QUOTE(Aule @ 16.11.2006 - 23:59) *

Ustaw sobie 0 na tym suwaku, to powinno pikać tylko raz. Co do ładności dźwięku to niby czego chcesz? Melodyjek na głośniczku?


Jak na zero dam to sie wyłącza a jak ustawie cos i w opcjach dam wylączenie to i tak pika :/ dziwne...
ibanez
QUOTE(ibanez @ 17.11.2006 - 00:02) *

Jak na zero dam to sie wyłącza a jak ustawie cos i w opcjach dam wylączenie to i tak pika :/ dziwne...


Czy ktoś rozpracował te opcje w K+?
U mnie pika cały czas, niezależnie od nich. Tylko zjechaniem suwakiem na 0 wyłącza dźwięk.
Aule
Czytanie to podstawowa umiejętność. Opcje poniżej suwaka dotyczą przychodzenia wiadomości, a suwak jak często ma pikać dopóki nie odbierzesz wiadomości. Ustaw sobie suwak na 0, a na dole "zawsze pikaj". Zamykam temat.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.