Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Load Failed [14001]
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
PaYo
Mam problem, od pewnego czasu (robiłem aktualizacje wtyczek, ale nie pamiętam co to było), nie mogę uruchomić niektórych potrzebnych mi wtyczek. Reinstalowałem, zmieniałem układy wtyczek, ale nic. sad.gif . Zacznijmy od początku, włączam konekta i pojawia mi się taki komunikat:



zaraz po nim kolejny



Szkoda, bo to są dwie wtyczki, których używałem najczęściej, a konnekt to mój ulubiony komunikator wub.gif
W błędzie napisane jest, że jest niewłaściwa konfiguracja, jednak nie mam pojęcia jak zmienić konfiguracja gdy opcje tych wtyczek nie pojawiają się w ustawieniach unsure.gif

Byłbym wdzięczny, za jakieś rady! smile.gif Pozdrawiam.
PaYo
Działa jak marzenie! Dzięki serdeczne. Zwykły użyszkodnik to jednak głupi jest, nie było to takie trudne! smile.gif Jeszcze raz dziękuję!
PaYo
Ehhh, znów problem, po tym wszystkim zainstalowałem sobie nowy wtyczki. Tym razem nie pojawia mi się w ogóle konnekt, komp strasznie zamula, pojawia się takie okienko krzywe od knotify, ale puste i krzywe ://.

Nie mam dzisiaj szczęścia sad.gif

NIe otwieram nowego tematu, gdyż wydaje mi się, że to może być ze sobą związane.
Sija
wydaje mi sie, ze winowowajca moze byc kLock, ale to tylko strzal w ciemno bo z logow niewiele wynika w sumie
PaYo
CODE
## [wXP UI]      !!!  TrayIcon modify error !!!
## [wXP UI]      !!!  TrayIcon modify error !!!
## [wXP UI]      !!!  TrayIcon modify error !!!
## [wXP UI]      !!!  TrayIcon modify error !!!
## [wXP UI]      !!!  TrayIcon modify error !!!
## [wXP UI]      !!!  TrayIcon modify error !!!
## [wXP UI]      !!!  TrayIcon modify error !!!
## [wXP UI]      !!!  TrayIcon modify error !!!
## [wXP UI]      !!!  TrayIcon modify error !!!
## [wXP UI]      !!!  TrayIcon modify error !!!
## [wXP UI]      !!!  TrayIcon modify error !!!

Wydaje mi się, że to jest ważne

i to:

CODE
## [kLock]         Blokuję okienka rozmowy, TabletKa włączona
## [kLock]         Usuwam ikonkę z tray'a



klock, dzięki Sija, jak odinstalowalem ta wtyke, dziala bez zarzutów. smile.gif
dulek000
PaYo, Sija: Macie rację, bug kLocka. Wynik połączenia opcji ukrywania ikonki w tray'u i blokowania na starcie. Poprawi się. smile.gif
DrLastContaQt
U mnie bylo to samo ale instalacja Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable Package (x86) pomogla. Dzieki za info smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.