Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Otrzymywanie wiadomosci z opoznieniem
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
silver_limp
Witam.Po miesiacu uzywania innego komunikatora powrocilem do konnekta..i od 2 dni dostaje wiadomosci po czasie...np.wczoraj rozmawialem caly dzien z kolezanka i dzis rano dostaje wiadomosc z wczoraj o godzinie 18 gdzie w tym czasie rozmawialem z nia..a tych wiadomosci nie dostalem wczoraj..tak jest 2 dzien..dziwne by bylo ale od kolegi tak samo dostalem info z wczoraj..teraz nie wiem czy to wina konnetka czy siec GG znowu sie psuje..Pozdrawiam
silver_limp
Sorry ,ze pisze post pod postem ale moze nikt go nie zauwazyl..kolezanka uzywa konnekta i ma tak samo.. niektore wiadomosci dostaje na nastepny dzien a wiadomosc, byla wyslana wczoraj..a byla caly dzien na GG i nawet o tej godzinie o ktorej okazalo sie , ze wiadomosc zostala wyslana...ma ktos jeszcze taki problem ? bo wiem ,ze nie jestem sam :/
Olórin
GG czasami ma takie problemy. Możliwe jest również że jakaś wtyczka blokuje przetwarzanie wiadomości (ale wtedy ta pojawia się w logach od razu).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.