Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Scroll na końcu listy
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
stivo
U mnie od początku występuje problem ze scrollbarem na końcu listy. Mianowicie zjeżdzam sobie na sam koniec listy, a on mi wraca kilka do kilkunastu pozycji w górę, przez co czasem nawet nie zdążam kliknąć na kontakt. To jest irytujące... Kiedyś w AQQ tez to było, ale od dłuższego czasu nie spotkałem się z tym..
dulek000
SzuKacz bawi się w scrollowanie, choć u mnie wszystko działa. Spróbuj go wyłączyć.
stivo
To nie jest wina SzuKacza... dry.gif
Suchy
Też to mam. Dzieje się tak gdy się wyjedzie trochę kursorem "trzymającym" scrolla za dolną granicę okna Konnekta. Chyba taki bug K.

@Down
Tak to nie mam tongue.gif
stivo
U mnie wystarczy, że zjadę na sam dół, puszczę scrolla i po chwili ucieka do góry..
ciaastek
+1 :/


@Suchy: tak to wszędzie jest tongue.gif
stivo
ciaastek, a co to wnosi do tematu??
Suchy
QUOTE
@Suchy: tak to wszędzie jest

Specjalnie przed napisaniem tamtego posta sprawdziłem na Fx i tak nie jest tongue.gif
No ale teraz sprawdziłem na innych programach i coś takiego na nich występuje, na Operze też wink.gif

@UP
To samo pytanie można byłoby zadać Tobie odnośnie tego posta. Spróbuj zobaczyć czy jest coś takiego na "gołym" K, czyli bez żadnych wtyczek.
stivo
Zostawiłem tylko protokół GG i nie zauważyłęm tego błędu..
ciaastek
stivo: czyli że też mam taki problem smile.gif

Na pierwszy ogień poszło wyłączenie SprzątaczK'i. Po jej wyłączeniu scroll już nie "skacze" do góry.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.