Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jabolek ::.. PixGraph ..::
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt
Jabolek
wiec tak:



vs - NeoGeniX
tapa - HomeMade ::.. PixGraph ..::,
tłok - HomeMade ::.. PixGraph ..::,
okno - mod by ::.. PixGraph ..:: zEclipse_smoke (incoming ::.. PixGraph ..:: window),
styl - JioProxal,

to narazie tyle, wkrótce jakiś update.

Komenty mile widziane smile.gif
Killer
Cholera, bardzo ładnie ! smile.gif
VS ma parę błędów (w paru miejscach nie widać tekstu wink.gif), ale to nie pretensje do Ciebie, i nie o tym mowa.
Tapeta bardzo ładna, ikonki systemowe też, czczionka z cieniem również.
Styl okna rozmowy w Konnekcie bardzo fajny, ikonki nie bardzo mnie podchodzą. Wygląd samego okna rozmowy i okna głównego Konnekta też ładny, nawet bardzo.

Bez wahania daję 9/10. Bardzo ładnie ! Aż miło patrzeć na całokształt, zaprezentowany na screenie. :]
rahuene
fajny ten zegarek masz jakies info na ten temat bo chcialbym miec taki sam smile.gif
Jabolek
ten programik to nakładka na zegar systemowy, a nazywa się LClock smile.gif
spajdermeN
Ja mam pytanie w jaki sposób zmienic wygląd paska start itp. mozecie dac jakas stronke z kompozycjami czy co to tam jest ;] I instrukcja jak to zrobic wink.gif

thx 4 help
saCOOL
Należy zakupić program, umożliwiający ingerencje w zmianę wyglądu win-zgrozy. (Inne sposoby nie nadają się na publiczne forum w tych czasach).

EDIT @down: no co? :>
Jabolek
u mnie to wygląda tak:
instaluje longhorn transformation pack (dużo fajnych styli, boot screenów itp za FREE!) i już nie trzeba żadnych patcherów smile.gif później ściągam sobie style z deviantart.com i wrzucam je bezpośrednio do folderu C:\WINDOWS\Resources\Themes i tyle całej roboty bez żadnych innych zbędnych aplikacji które zżerają zasoby sysemowe...

a i jeszcze jedno... u mnie patchery od neowin nie działają, nie wiem czemu ale to może być od tego ze zainstalowałem autopachera i na bierząco aktualizuje wina... nie wiem, ktoś ma podobnie?
zimaq
Longhorn Transfromation Pack także używa skryptu podmieniającego uxtheme.dll, więc patcher powinien działać... CHyba, ze nie podmienia kolejno pików w %WINDOWS%/System32/dllcache/ i %WINDOWS%/System32/
Pantas
Ta paczka ikon która została użyta w tym stylu windowsa jak się nazywa? Gdzie ją mogę znaleść ?
Jabolek
to jest JioProxal, dostepna jest na forum smile.gif
szpon
mógłby ktoś mi dać link do takiej tapety pulpitu
bo wygląd i ikonki mam ale tapety nie mogę znaleźć
z góry dziękuje
saCOOL
Przecież było wyraźnie powiedziane kiedyś, że osobiste prośby należy kierować na PM a nie zaśmiecać temat. Jeśli ktoś czegoś nie napisał, to znaczy, że nie chciał. Jeśli musicie, to proście na PM (Prywatna Wiadomość).
szpon
bardzo przepraszam ja nic niewiedziałem ze że tak nie można, dopiero teraz się dowiedziałem
to jak ktoś ma link do tapety to niech poda na PW
albo na e-maila wyśle i jak wyśle niech napisze na PW
fifi_kul@buziaczek.pl
dziękuje i wesołych świąt
Jabolek
Tapeta jest mojego autorstwa wiec nigdzie jej nie znajdziesz wink.gif
załączam link do tapetki:
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=f26bb8a966704940
szpon
ogromnie ci dziękuje
szpon
bardzo bym prosił jeszcze o styl okna rozmowy, nie mogę go znaleźć pewnie też jest twojego autorstwa, jesteś geniuszem
ja też bardzo bym chciał mieć styl takiego geniusza jak ty hehe
mógłbys dac link skąd go pobrać
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.