Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: duzy problem z wyswietlaniem emotow
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
Bull_Byk
Mam taki problem. Chodzi o to ze niektore emoty podczas rozmowy nie sa wyswietlane, ale tylko jak ktos pisze do mnie nie odwrotnie np emot " :> " jak napisze to ja to wyswietla mni ladny obrazek ale jak napisze to inna osoba to wyswietla mi tylko dwukropek i zamkniecie nawiasu tongue.gif a najlepsze ze to raz dziala raz nie i nie wiem czym to jest uwarunkowane. najczesciej dziala jak ktos mi poslal wiadomosc jak mnie na gg nie bylo jak wlaczam i dostaje wiadomosc wtedy zwykle to dziala ale jak prowadze rozmowe jzu nie. W zalaczniku pokazuje przyklad jak to wyglada w praktyce.

Jak mam to naprawic ??

Załączniki

stivo
Właśnie też to zauważyłem u siebie... Osoba z którą pisałem używa najnowszego GG. Z innymi kontaktami nie mam tego problemu jak narazie wink.gif
Bull_Byk
Nie cytować ostatniego posta
no to wyglada na to ze to wina nowego gg, trzeba by cos z tym zrobic sad.gif
ved
Namowic znajomych na Konnekta i tyle.
Bull_Byk
jak namowisz ok 300 osob na program ktory nie powiem zeby byl banalny w obsludze to spoko

prosciej byloby jednak poprawic konnekta ;/
ved
Nie.
Dostosowywac go do poziomu tego syfu to obraza.
Pogodz sie z tym ze gg zawsze bylo i bedzie kiepskie.
Bull_Byk
QUOTE(ved @ 23.11.2006 - 19:18) *

Nie.
Dostosowywac go do poziomu tego syfu to obraza.
Pogodz sie z tym ze gg zawsze bylo i bedzie kiepskie.



ale gg nie zacznie upodabniac sie do konnekta a madry glupszemu ustepuje. zreszta skoro konnekt jest alternatywa to i alternatywnie powinien sie dostosowywac a nie wkurzac mnie zebym przeszedl na co innego co normalnie emoty wyswietla

ehh a w ogole to juz na idee nie moge wysylac smsow ;/ cos z skryptami orange sie zmienilo ?? :/
zhvir
a ja się zapytam jak jest z tymi emotami w połączeniach gg7 z gg6? czy w gg6 też jest ten problem? jeżeli tak to czy firma GG sp. z o.o. powiadomiła gdzies publicznie o tych zmianach? a jeżeli w gg6 nie ma problemu wyświetlania emotek wysyłanych z gg7 to dlaczego tak sie dzieje?
ved
Bull_Byk: Konnekt nie jest dla kazdego. Jezeli uwazasz ze wyswietlanie emot (jedynych slusznych) z GG jest najistotniejsze na swiecie to po prostu wroc do gg bo to faktycznie dla ciebie najlepszy komunikator w takim wypadku.

Orange-m pewnie ktos niebawem sie zajmie.
Bull_Byk
QUOTE(ved @ 24.11.2006 - 09:53) *

Bull_Byk: Konnekt nie jest dla kazdego. Jezeli uwazasz ze wyswietlanie emot (jedynych slusznych) z GG jest najistotniejsze na swiecie to po prostu wroc do gg bo to faktycznie dla ciebie najlepszy komunikator w takim wypadku.

Orange-m pewnie ktos niebawem sie zajmie.





no nie tylko emoty sa wazne ale ogolnie milo jest je miec, a specjalnie sobie jeszcze zestawy podobieralem ktore mi pasuja :/
shinseiji
Też mi się to nie podobało w konnekcie że nie ma emotek z gg ale nadrabia wieloma innymi rzeczami. Jak ktoś wysyła emotki z gg7 na gg6 ktorych gg6 nie ma u siebie to też nie będzie ich widać. Jest sposób na stworzenie emotek z gg 7 żeby chodziły w konnekcie ale bardzo pracochłonny. Na wcześniejszym kompie miałem namiastkę tego i chodziły mi wszystkie emotki z gg7 ale niektóre nie tak jak powinny
didos
Ja mam także taki sam problem że nie pokazuje mi emotów ...ale kicha
_GeorgE_
Ponawiam prosbe zeby ktos powiedzial co jest z tymi emotami.
U siebie zauwazulem juz chwile temu i juz szukalem roznych sposobow na naprawienie tego - niepomaga zmiana emotseta, ani tymbardziej wgranie innych paczek z emotami GG.

Zauwazylem ze wystepuje to kiedy po raz 2 po wlaczeniu konetkta ktos proboje wyslac emota.

P.S. forum przeszukalem dokladnie...
Goblin
Mam ten sam problem co kolega moze poprawienie wtyczki gg by coś dało ??
Spass
Poprawienie czegoś na pewno by coś dało, tylko musi się znaleźć ktoś, kto to zrobi.

Z wyłączonymi emotami życie jest piękniejsze!
ARMOR_CAGE
No cóż musz pojechać za to Konnekta że świruje z tymi emotami ...
tak jak było pisane... Konnekt to alternatywa więc jeżeli ma być dobry powinien mieć to co GG + coś jeszcze ... wszystko fajnie i extra ale np.
QUOTE(Spass @ 22.01.2007 - 20:30) *

Z wyłączonymi emotami życie jest piękniejsze!
blink.gif jak dla mnie okazywanie emocji jest dość istotnym elementem podczas rozmowy ... osobiście to lubię

szkoda mi tego że emoty świrują i chyba wrócę do GG bo osobiście doceniam możliwości konnekta jeżeli chodzi o rozbudowę i modyfikacje... ale jak taka podstawa nie chodzi huh.gif wacko.gif
lubię dość surowe rozwiązania np. Win XP wyglada u mnie jak 98... podobnie konnekt nie jest niesamowicie upiekszony biggrin.gif
mam nadzieję, że pojawi się ktoś kto to usprawni bo jak zauważyłem emoty a wlaściwie kod jest jakby w locie zmieniany np. z <dokuczacz> przysyła mi <;dokuczacz> przy dodaniu jednej z grup emot z GG

reasumując dla mnie działające emoty z innych komunikatorów są podstawą
Wizard
Od blisko miesiąca (+-) problem jest rozwiązany. Czytajmy FORUM smile.gif
ARMOR_CAGE
nie Wizard nic nie jest rozwiazane ta wtyka wywala bledy i nie wyswietla emot o ktorych mowa ... czyli standardu GG... sprawdzalem... jest nawet gorsza niz zwykle kIEview... chociaz rozwija sie z czasem co dziala na plus smile.gif
ale nadal kicha nie warta uzycia (przynajmniej u mnie)
fajniew ze powstaje alternatywa dla tego co wspomnialem kIEview ale jest nadal gorsza ... a emoty to wogole swiruja w tym....
beznadziejna wtyczka ... oczywiscie z szacunkiem dla autora czy autorow... zlego slowa nie powiem bo wtyczka sie rozwija i na pewno bedzie lepiej ... na co licze...
Wizard
Bzdury gadasz, kDuo ma dużo większe możliwości od martwego kIE, poza tym jedyne błędy jakie wywala - z tego co wiem - dzieją się na Viscie. Emoty działają lepiej z GG7 niż kIE, wyświetlają każdą buźkę, obojętnie czy zwykłe czy w <>. Z tego co wiem kDuo ma część funkcji jakie miały być w kIEview2. Np JS, avatary, brak tagów <> formatowania.
A wersją 1.2.3.1 wyprzedziła kIE (mam nadzieje, że o tej wersji rozmawiamy? Wcześniejsze faktycznie troszkę były uciążliwe) wink.gif.

A słowami "beznadziejna wtyczka" na pewno zachęcasz autora. "Brawo" dry.gif .

PS. Żeby nie było - nie twierdzę, że kDuo jest perfekcyjne, owszem chciałoby się jeszcze ujrzeć kilka fajnych dodatków w niej, ale takie posty jak wyżej... naprawdę żal.

EDIT :// Dalsza rozmowa prowadzona jest przez PM - no spam smile.gif.
ARMOR_CAGE
Nie chciałbym spamować lub robić offtopa ale jestem zmuszony na odpowiedź.
tak jak pisałem... fajnie ze sie rozwija i to co o niej myślę to moje zdanie nie mów mi ze jak pojawia sie jeden głos krytyki to nagle autor zaprzestanie pracy... chyba odwrotnie... wytykanie błędów powoduje ich usuwanie a nie obrażenie autora co powie: znaleźliście błąd w moim cudzie to będziecie go mieli.

- nie mam visty a błąd był
- głupie jest to ze trzeba dograć coś od mozilli żeby nie świrowala z wtyczka
- żadnych emot nie wyświetla ... a powiem ze załadowywalem je do wtyki w opcjach... żeby nie było ze obwiniam wtykę a sam czegoś nie zrobiłem.

Emotki w oknie do wstawiania mam, ale co z oknem rozmowy? Już wszystkiego probowałem i jedno wielkie "G"

Dla tego przykro mi ale zdania nie zmianie, przynajmniej na razie. Może to tylko u mnie świruje, ale wątpię, większość ludzi po prostu nie pisze o tym na forum.
Wielu ludzi problemy z emotami wnerwiają i odrzucają konnekta zanim sie nim na dobre zainteresują. kDuo u mnie nic nie wyświetla a kIE wyświetla część emot poza <> i takimi z wielokrotnościami ;PP ... Ogólnie wnerwia mnie to wszystko. Poczekam jeszcze mam nadzieje że z kolejną wersją będzie lepiej. Może to wina mojego Windowsa... Za jakiś czas chcę zmienić więc zobaczymy.
Ogólnie to pozdrawiam wszystkich pewnie już tu nie zerknę przez jakiś czas nie ma co się wdawać w rozmowę Wizard ja napisałem swoje i problem nie zniknie bo tobie się to nie podoba co piszę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.