Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Opisy kontaktów
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
maly81
Witam!

Używam Konekta od jakiegoś czasu lecz niedawno zauważyłem pewien nurtujący mnie problem. Otóż chodzi o to, że po zalogowaniu się do GG przez Konnekta, niektóre kontakty, które są niedostępne, nie wyświetlają opisu choć wiem iż takowy ustawiły. Opis pojawia się, gdy sprawdzę dane osoby w katalogu publicznym po czym zapisze zmiany. Czy ktos może wyjasnić mi tego typu zachowanie Konnekta? Co mam zrobić aby na liście kontaktów móc zobaczyć opisy każdego kontaktu? Czy ktoś ma podobny problem? Przeszukałem archiwum lecz nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi ;( Z góry dzieki.

Pozdrawiam
zhvir
może wtyczka statuseK ?
saCOOL
http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...=8389&st=80

QUOTE
- czyszczenie opisow wszystkich kontaktow po zamknieciu konnekta (opcjonalne)
W opcjach wtyczki zaznacz tę opcje i zobacz, czy się poprawiło biggrin.gif.. Pozdro..
maly81
Niestety wtyczka Statusek nie rozwiazuje problemu sad.gif
saCOOL
A zawsze się tak dzieje? Bo na przykład sieć GG czasami restartuje opisy i wtedy dopóki ktoś się nie zaloguje, jego opisu nie będzie widać (bo go zwyczajnie nie ma). Już kilka razy się zdziwiłem przez to :>..
maly81
Niestety problem wraca jak bumerang. Zastanawiam sie czy wtyczka Znikacz moze miec jakis wplyw w co watpie. Nie mam pojecia o co chodzi, powtorzylem dzialanie z mojego pierwszego postu, opisy znowu pojawily sie, gdy wylacze i wlacze Konnekta opisy znikaja choc sa ustawione :/ Czy wplyw moze miec spora ilosc kontaktow? Jest jakies ograniczenie w sieci gg?? Hmm, raczej nie powinno byc.

Maly update: Po porownaniu sposobu "wyswietlania" kontaktow w Gadu-Gadu i Konnecie dochodzi kolejny dziwny fakt iz niektore kontakty sa widoczne w Gadu, po przelogowaniu na Konnekta kontakty te sa niewidoczne mimo iz nadal sa dostepne. W Gadu oczywiscie opisy wyswietlane sa bez problemow.
Mucha
QUOTE
niektore kontakty sa widoczne w Gadu, po przelogowaniu na Konnekta kontakty te sa niewidoczne mimo iz nadal sa dostepne.
Niewidoczne czy niedostepne? Jesli nieprawidlowo pokazuje ci osoby dostepne jako ukryte to sciagnij sobie najnowsza wersje znikacza tu
maly81
Pokazuje ich jako niedostepnych :/ Po wylaczeniu Znikacza problem nie znika :/
maly81
Nikt nie pomorze ? ;(
saCOOL
Mieszasz pojęcia status Dostępny, Niedostępny, Niewidoczny, z wyświetlaniem się opisu, lub jego brakiem tongue.gif

QUOTE
niektore kontakty sa widoczne w Gadu, po przelogowaniu na Konnekta kontakty te sa niewidoczne mimo iz nadal sa dostepne.

(...) gdy wylacze i wlacze Konnekta opisy znikaja choc sa ustawione :/

o czym Ty mówisz w końcu?
maly81
saCOOL, reasumujac, na chlopski rozum, w orginalnym kliencie GG po zalogowaniu pewna czesc osob jest widoczna jako dostepna, niektore jako niedostepne z opisiem (stan faktyczny niedostepny), po przejsciu na Konnekta sytuacja zmienia sie diametralnie, niektore kontakty mimo iz sa dostepne, w Konnekcie wyswietlane sa jako niedostepne oraz te ktore byly niedostepne z opisem sa niedostepne jednak bez opisu. Czy rozwialem wszelkie watpliwosci? Mysle, ze prosciej nie moge napisac smile.gif

PS. Niemozliwe abym pomoze napisal w ten sposob "pomorze" smile.gif wacko.gif
Mucha
A masz powyzej 400 kontaktow na liscie?
QUOTE(maly81 @ 9.12.2006 - 11:41) *

PS. Niemozliwe abym pomoze napisal w ten sposob "pomorze" smile.gif wacko.gif
Edycja postow...
maly81
Tak, mam powyzej 400 kontakow...
Mucha
Wtyczka GG nie przekazuje statusow jak masz powyzej 400 kontaktow. Musisz usunac troche kontaktow, podobny temat masz tu: http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=9256
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.