Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kUpdate i wtyczki
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
KOSMOS
Dlaczego nie idzię ściągać wtyk za pomocą kUpdate?
cRoMo
QUOTE(KOSMOS)
Dlaczego nie idzię ściągać wtyk za pomocą kUpdate?

Pan powie skad jest i jak sie nazywa, a pomozemy.
(czyt.: moze troche wiecej szczegolow?)
hao
Może teraz? Centralka zwraca teraz adresy z domeny www.stamina.eu.org. Nie powinno wyrzucać 404, ale niekoniecznie :/
KOSMOS
Chodzi mi o to ze w moim K nie mam np: eMail Notifier 1.0.0.7b (SSL) i innych wtyk, którą nie są w DUŻEJ PACZE.
Jeżeli chce zainstalować inną wtykę np: jakąś nową która wyszła trza wchodzić do KATALOGU k i siągać ręcznie, wydaje mi się ze kUpdate powinien wykrywać co mam a czego nie mam zainstalowanego w K.

Jeżeli się myle to WIELKIE SORRY laugh.gif
Olórin
postulowalem kiedyś aby kUpdate zawierał to co jest w katalogu, ale hao stwierdził inaczej sad.gif
KOSMOS
Dla mnia nazwa kUpdate oznacza aktualizacje programu, czyli aktualizowanie go i wtyk, którą są w nim oraz tych które się pojawiły póżniej.
hao
Owszem, ale są wtyczki oficjalnie wspierane i te nie... Te wspierane są w kUpdate, te nie, nie smile.gif Chyba proste... Najwięcej zależy tu od autora wtyczki, jak dotąd nikomu nie odmówiłem... Jeżeli wiecie co mam na myśli...
KOSMOS
Czyli można by powiedzieć ze te których nie ma kUpdate są bez "autoryzacji", podobnie jak to bywało w POWERGG (chyba tam o tym słyszałem, autor dodawał do wtyczek swój kod).

Tzn są jakieś szansze by wtyki "nie wspierane" pojawiły się w kUpdate?
hao
Tak, ich autorzy muszą się tym zainteresować smile.gif No i wtyki muszą mieć nieposzlakowaną opinię
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.