Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zamrażanie okna rozmowy
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
jarusiek
Witam wszystkich!

Mianowicie mam problem z oknem rozmowy(próbowąłem już kilku stylki CSS), po jakimś czasie rozmowy z kolegą,lub np. po zminimalizowaniu rozmowy okienko jakby się zamraża-tzn. moge wybierać przyciski funkcyjne z okna rozmowy,ale niewidze wogole co pisze(mogę normalnie pisać i zatwierdząć enterem, ale niewidze co pisze bo okno jest zamrożone) to samo z nadchodzącymi wiadomościami, wyświetlają się w knotify a wiec przychodzą a w oknie rozmowy nic sie niezmienia. Pomaga dopiero naciśniecie przycisku Przypnij/Odepnij(nawet jak otwarta jest jedna rozmowa!) Dzieki za pomoc, bo już sam niewiem od czego to może być wink.gif

Nikt niezna rozwiązania? :/
jarusiek
Niestety wyłączyłem plugin Tabletka(a taki przydatny był sad.gif ) Już ten błąd raczej niewystępuje, zauważylem jednak że czasami również lista kontaktów się :zamraża" blink.gif tzn. pomimo że ktoś zmienia status(o czym infomuje kNotify) Na liście się nic niezmienia-jest jakby zawieszona. O co chodzi? unsure.gif
saCOOL
To już przegięcie jest. Pisze jak byk w regulaminie, żeby nie cytować całego poprzedniego posta tongue.gif a ty to robisz. BAAA, mało tego, ty cytujesz samego siebie tongue.gif.. To nadaje się do przyklejenia i dawania przykładu, czego robić nie wolno :>.. ROTFL

EDIT: peace :>
Mucha
Jakich uzywasz wtyczek?
jarusiek
plugin - plugins\dwutlenek.dll
## [CORE] * plugin - plugins\exPIMP.dll
## [CORE] * plugin - plugins\gg.dll
## [CORE] * plugin - plugins\ggimage.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kIEview.dll
## [CORE] * plugin - plugins\konnferencja.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kstyle.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kTransfer.dll
## [CORE] * plugin - plugins\notify.dll
## [CORE] * plugin - plugins\sms.dll
## [CORE] * plugin - plugins\sound.dll
## [CORE] * plugin - plugins\update.dll
## [CORE] * plugin - plugins\DzielniK.dll
## [CORE] * plugin - plugins\Favicon.dll
## [CORE] * plugin - plugins\grupy.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kDodatki.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kZmieniacz.dll
## [CORE] * plugin - plugins\linKer.dll
## [0x0092] Inicjalizacja wtyczki linKer w wersji 1.0.0.0 [ kAPI v. 0.2.0.0 ]
## [CORE] * plugin - plugins\TloK.dll
## [CORE] * plugin - plugins\ZniKacz.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kplus(2).dll

takich dokładniej,sorry za takie wklejenie wink.gif Przepraszam również za wcześniejsze zacytowanie posta-tak to jest jak człowiek zabiegany unsure.gif
jiobel.
Odkopuję temat.

Czyli problem nie występuje tylko przy alt+tab…
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.