Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nowa wtyczka
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
zhvir
@riddle: twoje rozkładówki playboya nie działają wink.gif

teraz przydałaby się jakaś szybka wtyczka bądź jakaś nowa wersja kAvy która pomagałaby ustawiać kontaktom avatary w nowych stylach które powstaną na bazie gonedarka
1. opcja w menu kontaktu : ustaw avatar
2. wybór pliku
3. zmiana rozmiaru avatara do 32x32 (lub innej zależnie od stylu - btw. a nie dałoby rady żeby kieview automatycznie dopasowywał rozmiaru pliku do ustawień w css?)
4. zmiana nazwy pliku na nazwę kontaktu
5. zapis pliku w katalogu avatars
zimaq
+1
Myślę, ze kAvę można przerobić, co Ty na to, Aule? ;-)
ved
Tak zeby obslugiwala avatary w Jabbera, to jestem za, w innym przypadku bedzie to zbedna zabawka IMHO.
ciaastek
Trzeba od czegoś zacząć.

Jak dla mnie będzie to przydatne, a w przyszłości można by wprowadzić avatary również na liście. Najlepiej z kontrolą rozmiaru smile.gif
Aule
Eh, lista i tak kiedyś będzie zmieniona, a w nowej wersji awatary mają być "w zestawie"(nowa kontrolka chyba ma mieć awatary, więc wtyczki będą zbędne), więc to właściwie będzie stracony czas.
Co do kAvy, to nie wiem, czy mam jeszcze gdzieś źródła do niej ;P Jeśli chodzi o pomysł zhvira, to jest to dobry materiał na pierwszą wtyczkę, głównie dlatego nie usunąłem posta zhvira.
bakerss
"Kiedyś" ;] słyszymy to juz od 3 lat ;]
Sad
OFF (ale nie mogę się powstrzymać).

To oczywiste, że nie będzie k 0.7 smile.gif, to tak jak z gadulą (pamiętacie?).
ved
QUOTE
... a w przyszłości można by wprowadzić avatary również na liście. Najlepiej z kontrolą rozmiaru


Najlepiej w Tipie, bo na liscie kontaktow prezentuja sie tak ze robia z niej jeden wielki burdel(vide Miranda czy inne Hapi) smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.