Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problemy z ikonami na liście kontaktów
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
magdus
Mój problem dotyczy ikonek na liście kontaktów. Po zmianie ikon, dla kilku kontaktów ikony się nie zmieniają wogóle. Próbowałam resetować Konnekta, zmieniałam ikony na poprzednie i nic. Nie wiem o co chodzi mad.gif Dołączam obraz i może ktoś będzie wiedział o co chodzi sad.gif
zhvir
nie wiem o co chodzi
i mogę się założyć że z takim opisem problemu nikt nie będzie wiedział tongue.gif
ved
chyba chodzi o to ze nie zmieniaja statusu.
saCOOL
Hmm, a czy to nie są czasem metakontakty?
magdus
"nie wiem o co chodzi
i mogę się założyć że z takim opisem problemu nikt nie będzie wiedział" - to może trzeba zacząć czytać dokładniej. Co tu jeszcze mam dopisać, sprawa jest prosta kilka ikon wogóle się nie zmienia przy zmianie schematu ikon.

"chyba chodzi o to ze nie zmieniaja statusu." - kontakty te zmieniaja swój status cały czas.

Metakontakty ? Tzn??
Mucha
To sa kontakty "Nieznanej sieci". Wylaczyles jakas wtyczke ktora miala wlasne kontakty, a z nia wylaczyles ikonki tejze sieci.
magdus
"Nie znanej sieci" - to są kontakty mające gadu gadu. Tylko jaką wtyczkę wyłączyłam?? O to jest pytanie.
saCOOL
Mucha ma racje. Albo wyłączyłeś jakąś wtyczkę, która jest odpowiedzialna za jakąś sieć (gg, tlen, jabber, aqq, poczta itd.), albo jakimś dziwnym trafem, same się przestawiły na: "bez sieci".
Mogłeś mieć też na przykład 2 jabbery i po wyłączeniu jednego z nich, kontakty zostały bez sieci.

EDIT @down: Wybacz, pisałem uniwersalnie, w formie: "użytkowniku" smile.gif poprawie się :>..
magdus
Hmmm jeśli chodzi o jabbera to mam tylko jeden i bardzo rzadko go używam. Jeśli chodzi o wtyczki to nie bawiłam się żadnymi w tym rzecz ,że pojawiło się to poprostu z dnia na dzień. Śmieszniejsze jest to,że wcześniej kontaktów z takim problemem było tylko 5 a teraz nie mogę ikon zmienić aż dla 9 osób mad.gif Co do wtyczek to mam wyłączone takie:
actio
dwutlenek
klan
konferencje
Kzmieniacz
Kpilot
Krss
Kterminarz
Kmigacz
pisak
Kaqq
znikacz
emnotify
poczta
toolbarek
Kradio
4coders
ved
Sprawdz jakies sieci przyporzadkowane sa te ikony
I w ustawieniach: lista kont. - ikony niezalezne od sieci , moze masz wlaczone??
magdus
Dziś już jest takich kontaktów aż 12 mad.gif Jeśli chodzi o sieć - to wszystkie mają przyporządkowane gadu-gadu, czyli taka jaka jest w rzeczywistości. Co do ikon niezależnych od sieci mam wyłączone.
zhvir
a ja dalej nie wiem czego może dotyczyć problem bo nijak nie zostało to wyjaśnione, pomimo całej tej dyskusji... jałowej z resztą
Mucha
1. przeskanuj antywirusem
2. nie wyswietla ci sie w trayu "plik ***.dtb uszkodzony" czy cos takiego? jak tak to scandisk
3. jak to nic nie da to wylacz wszystkie wtyczki, zostaw kieview,gg,ggimage,konferencja,ktransfer, popracuj troche na nich i powiedz czy dalej tak jest
magdus
"a ja dalej nie wiem czego może dotyczyć problem bo nijak nie zostało to wyjaśnione, pomimo całej tej dyskusji... jałowej z resztą" - skoro ta dyskusja Ci nie odpowiada to nie musisz pisać (nikt do niczego nie przymusza), może ktoś inny rozumie to co czyta. Wydaje mi się,że problem dokładnie opisałam. Jesli czegoś nie rozumiesz to można zadać pytanie - kto pyta nie błądzi. Nikt nie jest idealny!

Co do antywirusa - przeskanowałam, wszystko jest wporządku.
Co do pliku - to nic mi się takiego nie wyświetla
Co do punktu 3 - jestem w trakcie realizacji
zhvir
@magdus: domyślam się że ikony zmieniałas za pomocą wtyczki FavIcon... więc zajrzyj do tematu poświęconego tej wtyczce a na pewno znajdziesz rozwiązanie
magdus
Nic z tego, wtyczkę tę mam wyłączoną. A ikony zmieniam poprzez Kstyle. Chyba będzie najlepiej "przeinstalować" konnekta blink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.