Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: szukanie nieznajomych w katalogu gg
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
pienio
nie wiem na czym polega dzialanie przyciusku 'odswiez' w oknie 'Informacje o', ale mysle ze bardzo przydatnym bylo by, gdyby po jego nacisnieciu dawal nam dane z katalogu. chodzi mi o gg.
moze tez byc jakas inna opcja, ale rzecz w tym, ze teraz calkiem niemilo szukac danych jakiegos nieznajomego.
cRoMo
Skoro nie wiesz "na czym polega dzialanie przyciusku 'odswiez'", to skad wiesz, ze nie pobiera on danych z katalogu GG?

Odpowiedz na to przewrotne pytanie brzmi: tak, wlasnie do tego sluzy ten przycisk.
pienio
QUOTE(cRoMo)
Skoro nie wiesz \"na czym polega dzialanie przyciusku 'odswiez'\", to skad wiesz, ze nie pobiera on danych z katalogu GG?

hmm... empiryzm..
sprawdzilem to doswiadczalnie i to w bardzo prosty sposob - po prostu kliknalem w ten przycisk.
no i niestety nic sie nie dowiedzialem wiec mozolnie wyszukalem katalog, wpisalem numerek i dowiedzialem sie tego co chcialem.
a moze cosik zle kliknalem?
Puma
Hmm... ten guzik to robi i do tego służy, u mnie to działa.
pienio
ok, dziala smile.gif
patrzylem w danych osobowych, a nie spojrzalem w podsumowanie, gdyz nie wpadlem ze moze to byc takie sprytne smile.gif
dzieki!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.