Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: konferencja.dll
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
Sahasrara
Pomyślałem że ta zacna wtyczka zasługuje na osobny temat. To co niżej miałem napisać w 'Postepach' ale nie chciałem powiększać chaosu... Zacznę skromnie od własnego pytania.

Dotychczas przeprowadziłem jedną konferencję na Konekcie - na starej wersji wtyczki. Mój znajomy zainicjował 3 osobową rozmowę - potem ja rozłączyłem się na chwilę i po ponownym połączeniu konferencja przebiegła gładko.

Ale: są dwa odrębne wpisy w historii, tak jak dla dwóch odrębnych kontaktów - odpowiadają dwóm częściom rozmowy. Pierwszy jest w formacie numerkolegi2;numerkolegiktóryzacząłkonferencję@10 (co oznacza ta końcówka - nie wiem). Drugi odwrotnie. Wydaje mi się że w międzyczasie dodałem na próbę kontakt konferencji do kontaktów (wpis okazał się potem zupełnie nieaktywny) - czy to ma jakiś wpływ na to w jaki sposób konferencje są pokazywane w historii?
hao
@10 oznacza sieć 10, czyli GG... Teoretycznie kiedyś będą może inne sieci...

Dwa wpisy w historii mogą być wynikiem dwóch różnych kontaktów na liście opisujących tą samą konferencję. Jak mówisz sam dodałeś jeden, wtyczka jednak wybierze sobie ten dodany jako pierwszy...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.