Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Brak netu a konnekt
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
mareccky
Witam

Na wstepie przepraszam jezeli o moim problemie byla juz jakas wzmianka gdzies na forum, ale "szukaczka" albo mnie nie lubi albo ja z niej nie potrafie korzystac smile.gif...ale do rzeczy...

Chodzi mi o to ze jak mam wlaczonego konekta i zerwie mi polaczenie z netem .. to dzieje sie masakra KNotify wyswietla mi wszystkie kontakty jakie mam na liscie, ze maja status nie dostepny, strasznie irytujace to jest, czy da rade to jakos wylaczyc? zeby po rolaczeniu komunikator zachowywal sie jak np: tlen, gg ..... tzn nic nie robil nie przewijal mi calej listy kontaktow.....a z drugiej strony nie chce wylaczac wtyczki KNotify...

Znajac zycie to moj problem mozna zlikwidowac jednym kliknieciem, ale ja nie potrafie znajesc odpowiedniego miejsca w ktorym trzeba kliknac. biggrin.gif

Prosze o pomoc smile.gif

Pozdrawiam!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na pierwsze pytanie znalazlem juz sam odpowiedz tongue.gif

Tak jak mowilem, wystarczylo kliknac w jedno miejsce......


Wtyczki->KNotify - Powiadomienia - odznaczyc Zmiany wlasnego statusu.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pytanie dotyczace ikonek wciaz aktualne.... PROSZE O SZYBKIE I KONKRETNE ODPOWIEDZI!!



I jeszce jeden problem smile.gif i juz wiecej nie marudze tongue.gif

A wiec po wgraniu nowych emots gg7 jest tak

jezeli jak wpisze np: <dresik> to u mnie pojawia sie ikonka
jezeli moj rozmowca wpisze <dresik> to mi nie wyswietla sie ico tylko samo "<dresik>"
jakas rada na to ??

Teraz to juz napewno koniec smile.gif
Hipoteza
W ustawieniach->wtyczki->K.Notify I tam masz opcje tej wtyczki, i spróbuj z podznaczać niektore opcje w "powiadomienia"

Edit: się spóźniłam wink.gif
.misiek
Ad2. Co do ikonek to sie nie da tongue.gif imho jest to irytujace ale co poradzic tongue.gif
mozna tylko wylaczyc calkiem k.notify :]
mareccky
Ok

Dzieki za info!

Temat uwazam za zamkniety.

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.