Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Krzysiek12
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Jabber
Krzysiek12
Cześć mam problem z jabber nieudaje mi sie załozyc konta na jabber mozzze mogł by mi ktos z was pomc albo powiedziec mozliwe ze robie cos zle
@ndy
faq.konnekt.info
Spass
Krzysiek12: Najprościej wejść na www.chrome.pl i kliknąć w Załóż konto.

@ndy: Ten adres nie działa od pewnego czasu.
ved
Powinno byc zabronione polecanie chrome.pl....
Spass
Podałem tylko najprostsze rozwiązanie.

Do czarnej listy ved dopisujemy "serwer chrome.pl".
Hipoteza
hehe tongue.gif
Są tacy co używają chrome i bardzo sobie chwalą, ale skoro jest już na czarnej liście, to nie polecajmy go, bo rozpęta się akcja STOP dla Chrome.pl, a szkoda czasu...

Krzysiek12 Co to znaczy, że nie udaje Ci się założyć konta na jabber? Nie udaje się na danym serwerze, czy nie udaje się w ogóle? Jeśli przypuszczasz, że coś robisz źle, to może napisz, co w ogóle robisz, a będzie łatwiej Cię poprawić blush.gif
ved
Polecanie komus serwera ktory jest rozwojowy i ma uptime nizszy od serwerow GG jest IMHO jest cholernie nieodpowiedzialne.
Hipoteza
Ved: zdaje się że w tym temacie cały czas robisz OT, przeczytaj jaki jest problem w temacie. Chyba nie chodziło o to, żebyś przekonywała, że chrome jest bardziej do bani niż gg, któremu, wszyscy wiedzą już, że wytaczasz prywatną wojnę... Jeśli bardzo chcesz, to może załóż osobny temat? Choć osobiście nie widzę w tym głębszego sensu... blink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.