Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Petycja w sprawie Tlen.pl
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
Marian
Koniecznie oddajcie swój głos!

http://www.petitiononline.com/tlenpl/petition.html
Puma
Dlaczego mam pomagać konkurencji? Używam K i nie przewiduje zmiany komunikatora.
Olórin
jak k bedzie mial jabbera i tlen się otworzy na świat będziesz mógł pogadać z większą ilością osób z polski smile.gif
Ludwik
QUOTE(Puma)
Dlaczego mam pomagać konkurencji?  Używam K i nie przewiduje zmiany komunikatora.


Już niedługo Konnekt będzie obsługiwał Jabbera. Jeśli MediaOne poważnie potraktuje tę petycję będziesz mogł z konnekta bez problemu rozmawiać ze znajomymi z Tlena przy pomocy swojego konta jabberowego. To jest w naszym jaknajlepiej pojętym interesie.
cRoMo
QUOTE(Puma)
Dlaczego mam pomagać konkurencji?  Używam K i nie przewiduje zmiany komunikatora.

Nie Konnekt, a SMS-Express i jego GG sa konkurentem Tlen.pl. To, ze Konnekt wspiera poki co tylko protokol GG nie znaczy, ze tak pozostanie na zawsze. Poza tym jest tez cos takiego jak "idea Jabbera", ktora nalezy wspierac, nie tylko jako uzytkownik K'a ale przede wszystkim jako uzytkownik jakiejkolwiek (w tym wypadku GG) sieci IM (Instant Messageing).
werw0e
już to zrobiłem biggrin.gif
Ludwik
Co więcej - prześlijcie to wszystkim znajomym, którzy mogą być zainteresowani. I jeśli macie chody na jakiś stronach o komunikatorach, które jeszcze o tym nie napisały - uruchomcie wpływy wink.gif Warto.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.