Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: znow ta Idea...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
undying
Dzis od rana mam klopot z wysylaniem na ta bramke ... konnekt wywala mi takie cus :

QUOTE
## [SMS]      SMS::IDEA[test].info = Łączę...
## [SMS]      SMS::IDEA[test].info = Pobieram token
## [SMS]      SMS::IDEA[test].ERROR = Plik tokena temp\idea_token_Komunikat na wypadek gdyby nie odnaleziono właściwiego otoczenie komunikatów ?!.gif nie mógł zostać utworzony!



nie wiem wogole o co biega... bo niby wrzystko do tej pory bylo ok... wysylalo bez problemu az tu nagle... zonk.. :-(
Olórin
idea pewnie coś w bramce majstrowała :/
MBABELEK
A ja mam pytanko do Zaawansowanych 8)
To prawda, ze Konnekt pokazuje taki błąd lecz podczas wysyłania z TLEN`a nic takiego się nie dzieje biggrin.gif
Czyżby Konnekt pobierał innego Tokena niż Tlen ?
O GG nie wspominam, bo już od ładnego miesiąca tokena nie może pobrać tongue.gif




...::: Świat jest piękny... Powiedział Prosiaczek i rzucił się w przepaść :::... :cry:
Olórin
Możliwe że nasz skrypt pobiera id tokena z innego miejsca niż tlen (bo w/w id jest w dwóch miejscach, w ja kimś <input type="hidden".... i w adresie obrazka smile.gif

to może mieć tu znaczenie, albo tlen postarał się o specjalne api bramki smile.gif
hao
Poprawka gotowa
undying
QUOTE
Poprawka gotowa


i dziala swietnie, thx za szybka reakcje :-)
pienio
QUOTE(undying)
QUOTE
Poprawka gotowa


i dziala swietnie, thx za szybka reakcje :-)

impressed...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.