Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: standard 3U
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
tadzik
Hejka,

ostatnio popularność zdobywa ciekawy standard U3 (http://www.kingston.com/flash/u3center.asp).
Fajnie by było gdyby istniała instalka do takich właśnie penów.
Możecie być pierwsi w tym temacie! cool.gif

pzdr
Olórin
Co to jest to U3 bo ja się nic ciekawego z tej strony nie dowiedziałem. K można jak wiele innych aplikacji odpalać z pena bez żadnych specjalnych technologi (wymyślanych przez marketingowców), było już klika razy.
NelQ
U3 to taki bajer wprowadzony przez Kingstone'a. Pozwala na instalację programów na pendrive'ie. Ale jest przydatna tylko wetdy, kiedy dany program np. odwołuje się do bibliotek systemowych których może nie być, na kompie do którego się podłączamy. W Konnekcie nie ma to najmniejszego znaczenia. Jeżeli jako miejsce przychowywania danych profilu wskazaliśmy katalog Konnekta to nie ma najmiejszych problemów z uruchamianiem programu z pendrive'a. (Sam tak robie)

Co do tworzenia odpowiedzniego instalatora - jak dla mnie temat do zamknięcia ponieważ nie ma powodów dla których instalator taki byłby potrzebny.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.