Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Długie otwieranie okna
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
UNK
Witam, od niedawna mam pewien problem sad.gif
Sam Konnekt uruchamia mi się tak jak się uruchamiał, zajmuje mu to parę sekund, jednak przy otwieraniu okna rozmowy przycina się na (aż) parę minut (nie obciąża wówczas procesora ani trochę więcej niż zwykle) i po pewnym czasie w końcu otwiera mi okno.
Doszedłem do tego iż winę ponosi za to wtyczka kIEview, nie pamiętam żeby była jakaś jej aktualizacja, ale również nie pomaga przeinstalowanie K. Sądzę że to nie sama wtyczka jest problemem, a coś u mnie w systemie, jednak nie chce instalować go od nowa.

Gdy zostawię włączone wtyczki: GG: 1.7.2.9, kIEview: 0.1.8.3, GGimage: 0.2.5.11 dalej występuje to zjawisko.

Ostatnio instalowałem 2 programy, WindowBlinds oraz pack zmieniający niektóre elementy windowsa na wygląd Visty (Brico Pack), wcześniej nie miały one wpływu na działanie K, a odinstalowanie ich nie dało żadnego skutku.


EDIT: Zmiana kolejności w pliku logu (najpierw z 3 wtyczkami, potem ze wszystkimi)

Załączniki

.misiek
Na zupelnie czystym/nowym profilu jest to samo?
UNK
Zdaje się ze to sprawdzałem, również jest to samo, okno otwiera się długo, skasowanie ustawień także nie przynosi żadnego efektu, jak tak coraz więcej o tym myślę, coraz bardziej przekonuje się że to coś z systemem (jednak może ktoś będzie wiedział tongue.gif)
Olórin
A bez kieview? Albo masz jakiś ciężki styl, albo jakiś program w systemie który robi coś przy ładowaniu IE (a takich jest mnóstwo)
UNK
Ahh, no zapomniałem napisać sad.gif bez kIEview wszystko działa tak jak działało. Styl raczej nie będzie winą (co prawda był ciężki ustawiony) ponieważ zarówno skasowanie ustawień jak i zmiana ustawień kIEview w aktywnym profilu nic nie dała.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.