Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Niedziałające linki w FAQ
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
dejko
Witam.
Przesiadłem sie niedawno z Tlenu na Konnekt. Od tego czasu poszukuję informacji ułatwiających mi skonfigurowanie komunikatora do moich potrzeb itp.
Niestety, jak już przebrnę przez tą prymitywną szukajkę którą udostępnia forum i znajdę temat z problemem lub pytaniem podobnym do mojego, w odpowiedzi dość często znajduje się link do (podobno) artykułu/tutorialu wyjaśniającego sprawę, rozpoczynający się od http://faq.konnekt.info/. Niestety w większości, linki te nie działają.
W tym momencie, zależy mi np. na temacie http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=56 .
Jest tam podobno ilustrowany przewodnik, ale gdy klikam w link, efekt jest zawsze taki sam. Po kilkudziesięciu sekundach czekania: „Nie można wyświetlić strony
Strona, której szukasz, jest w tej chwili niedostępna. Witryna sieci Web może mieć problemy techniczne lub może być potrzebna zmiana ustawień przeglądarki.”…

Teraz pytania:
1. Czy to nie działa tylko u mnie?
2. Czy są inne źródła udostępniające w/w plik i jemu podobne (inne tutoriale)?
3. Czy ktoś by mi mógł podlinkować, przynajmniej ten jeden art.
riddle
Wiadomo co się stało, tylko że nikt z osób odpowiedzialnych za takie rzeczy jak serwery nie ma zamiaru tego stanu naprawić. Jak długo już tak jest? Dwa miesiące? To chyba jakieś kpiny są, ale co ja tam wiem.

(Z przyjemnością popatrzę na głosy poparcia od drogich forumowiczów. Brakuje Wam / Waszym znajomym kFAQ?)
atol
nic nie będe mówił ale i sam pan dokumentator ma chyba za dużo zajęć by rozwijać dalej ten projekt, no chyba że sie myle?
zhvir
pisałem już na temat kFAQ pare marudnych postów mimo wszystko przekaże swoją opinię po raz kolejny... dlaczego faq off?
Spass
QUOTE(zhvir @ 6.12.2006 - 15:34) *
dlaczego faq off?

A ja spytam inaczej. Dlaczego Konnekt off?
Suchy
Gdy ktoś naprawdę jest w potrzebie to może skorzystać z google, wyszukując kopię strony (np. klik ). Co nie zmienia faktu, że FAQ mogłoby zacząć działać.
GuZiK
tak brakuje, konnektuje nowych, ale nie mam sily im pisac jak wsadzic emotikony...
Mucha
A kto jest za to odpowiedzialny?
riddle
Atol, nie, nie mam czasu.
Ja proszę tylko o przerzucenie go na działający serwer.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.