Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: AutoUpdate - jak zresetować?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Wozik
Witam,

dziś podczas automatycznej aktualizacji połączenie zostało przerwane. Tym samym aktualizacja nie wykonała się. Niestety, gdy próbuję ją zrobić ręcznie Konnekt nie wypisuje mi nowych komponentów. Jak oszukać Konnekta, że ostatnia aktualizacja nie została pomyślnie przeprowadzona i dokonać jej jeszcze raz?
MBABELEK
Po 1. zrób EKSPORT kontaktów do pliku !!! ( najważniejsze ) . Następnie na nowo zainstaluj Konnekta i wtedy próbuj UpDate. Jezeli to się nie powiedzie polecam odinstalować i zainstalować ponownie.... Po ponownej instalce zrobisz IMPORT kontaktów z wcześniej utworzonego pliku i po kłopocie biggrin.gif
Miłej zabawy


...::: Świat jest piękny !! Powiedział Prosiaczek i rzucił się w przepaść :::... :cry:
Olórin
ja bym proponował mniej drastyczną opcję smile.gif czyli w oknie kUpdate kliknąć przycisk w stylu Więcej Opcji(nie pamietam jak sie dokładnie nazywa, a K nie mam teraz pod ręką) i wtedy ukażą się wszystkie pliki jakie można sciągnąć przez kupdate, zaznacz wszystkie, albo te które uważasz że sie zmieniły(napewno wtyczki gg,konnfer,knotify i sam konnekt) i daj start
hao
QUOTE
Niestety, gdy próbuję ją zrobić ręcznie Konnekt nie wypisuje mi nowych komponentów.

Teoretycznie, gdy otwiera się okno aktualizacji, ale nie ma w nim nowych komponentów, oznacza to, że wszystko co masz na dysku jest w odpowiednich wersjach i nie ma niczego nowego...
Jeżeli jednak chcesz być pewien, naciśnij w tym oknie "Więcej opcji" i paczki które chcesz ściągnąć na nowo zaznacz PRAWYM przyciskiem myszy - tak aby pokazała się ikonka z kluczem francuskim...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.