Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Gr33ns
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Emotikony (kIEview)
merman
To moja paczka emotów, ktore częściowo przerobilem, ulepszylem lub też stworzylem całkiem nowe.
Paczka zawiera 25 emoty(większość jest animowana).

Ostatniego emota ukryłem bo nie pasuje kolrystycznie do reszty(ale na pewno spodoba sie fanom Battlestar Galactica). Jesli jednak chcecie go mieć na liście, usuńcie "*" z ostatniego wiersza w pliku emots.txt.
Oczywiście użylem składni konnektowej tongue.gif więc wyslane ":)))))))))" wyświetli sie w takiej postaci jak ":)".

___________

Mam nadieję że sie wam spodoba.

Może jakieś komentarze? rolleyes.gif

Sorry za poprzedzia wersje(zawieszala konnekta sad.gif ). Ta wersja jest juz poprawiona. Tylko czemu nikt nie pisze, że coś jest nie tak?

V. 0.2

Nowa wersja zawiera dodatkoego emota() oraz jest przystosowana również do KDUOVIEW.

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (Gr33ns.zip)
keeveek
choć to tylko pokolorowane ikony w większości z gadu gadu, to mnie się podoba wink.gif oby tak dalej. Jeśli stworzysz cały, duży, zielony zestaw, to pewnie znajdzie się więcej chętnych wink.gif
D3nY
Bardzo ładne [dlatego, że zielone:)] Prosiłbym o więcej - tak jak wspominał @keeveek - chciałbym zobaczyć pełny zestaw zielonych emotek.
Dobra robota! Pozdro:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.