Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pamięć i Konnekt
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Olórin
Wczoraj kiedy oglądałem film kompa mi zaczeło mulić(że sie oglądać nie dało) i patrze że brakuje mu pamięci wirtualnej, daje menedżera zadań, a tu zużycie pamięci Konnekta przez 177 mega, jak go wyłączyłem to odrazu wróciło wszytko do normy sad.gif nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale to już nie pierwszy raz sad.gif

prawdopodobnie powoduje to jakaś wtyczka, bo zaraz po włączeniu nie ma problemów, dopiero jak popracuje z 2 godziny to sie zaczyna sad.gif

teraz po kilku minutach pracy K ma 14 mega biggrin.gif
torn
Konnekt działa jakieś 12 godzin:

Virtal Memory: 101.168 KB
Working Set: 24.356 KB
Working Set Peak: 24.360 KB
Page File Usage: 24.808 KB
hao
Powtarzam to do znudzenia, ale z tego co sprawdzilem, oboje macie włączonego kBota. Proszę zgłaszać problemy z K TYLKO I WYŁĄCZNIE, gdy kBot jest WYŁĄCZONY. Jest to wtyczka, z którą niestety problemy zdarzają się statystycznie zbyt często, żeby uznać ją za godną zaufania...
U mnie np. (nie mam kB) Konnekt po paru godzinach używania zajmuje około 2MB pamięci (około 15-17MB peak) i m/w 10-17 w wirtualnej. Im dłużej działa, tym paradoksalnie mniej zajmuje (dzięki windowsowo xp'owemu kompaktowaniu pamięci). Zachęcam więc do stopniowego wyłączania "nie wspieranych" wtyczek aż do ustania problemu smile.gif
Lukas77
To prawda, nie używam k.bota od dawna i właśnie dlatego że miałemproblemy z pamięciożernością konnekta. Teraz śmiga bez zarzutu. Jedynie chyba podczas próby połączenia przes SSL konnekt na moment (ok. 5 sek.) wiesza się, ale nie zawsze. Tak samo było jak miałem wer. wtyczki emnnotify korzystającej z SSL.
Sahasrara
Słyszałem też skargi na kpilota, że niby nie potrafi sobie poradzić z pamięcią itd. - nie znam się na tym i nie wiem czy mógł coś spowodować kiedy nie pobierał żadnego tekstu od winampa/foobara.
Olórin
wygląda na to że to kbot sad.gif musze jeszcze potestować ale pewnie to on sad.gif((
hao
ZCW szyfrowanie wymaga pewnych przygotowań, które mogą na moment zająć procesor trochę bardziej...
pamo
szukalem na forum czegos w sprawie pamieciozernosci... u mnie K. uzywa ok. 20MB pamieci (w menadzerze zadan), ale czesto zdaza sie (po ostatnich aktualizacjach) ze po prostu sie wiesza i przez dluzszy czas nie odpowiada... np. w czasie pisania smsow lub wiadomosci... mozna zaczekac, az sie odblokuje, albo.... po prostu wlaczyc go w czasie zawieszenia - wtedy sie odblokowuje ;P

moze ktos spotkal sie z czyms takim, albo wie ktore wtyczki, albo jakie opcje moga takie cos powodowac ? wczesniej tego nie bylo - tyle dodam P
.nomis
Ja się spotykam, ale tylko w przypadku arcydługich wiadomości albo długich wiadomości z mnóstwem emotek.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.