Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: WIN98
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
hao
Chciałbym zauważyć, że spora część błędów, jak również komentarze na temat wyglądu pojawiają się głównie wśród użytkowników systemów Win98/WinME ...

Spowodowane jest to przede wszystkim tym, że program piszę pod WinXP, a na 98 nie zawsze wszystko sprawdzam...

Proszę o odrobinę wyrozumiałości :roll:

Co do wyglądu, w tym stadium jest to chyba najmniej istotna część całości, jeżeli zależy nam na zrobieniu na prawdę DOBREGO programu... A zależy nam nie biggrin.gif :?: Na WXP IMHO wygląda całkiem ładnie!
wolverine
przydałyby sie screenshoty żebym mógł zazdrościć winXP tongue.gif a poza tym skrinszoty z win 98/me
hao
Kiedyś będę to musiał zrobić smile.gif

Póki co możesz przejrzeć http://www.stamina.eu.org/konnekt/help/. Shotów jest kilka i wszystkie z wXP!
wolverine
Szkoda że w 'małym' formacie tongue.gif
Ale dodam dla tematu i na pocieszenie że problemychyba raczej tyczą sie ~98 bo mi na ~ME wrzystko 'chula' jak wichura (czyli jest ok). kurcze ja sie chyba nie doczekam pluginu do icka tongue.gif
hao
No niestety... Musisz się uzbroić w cierpliwość ... trochę to może potrwać ... Tymbardziej że nie wiem czy najpierw dopracować GG i dopiero dołączać nowe, czy dołączyć nowe i dopracowywać równolegle laugh.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.