Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: co sie dzieje?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
hook
witam wszystkich.
ostanio nie bywalem w necie i po moim powrocie zaliczam lekkie zdziwko bo k nie dziala, tak samo stare gg... zaistalowalem gg 6 i juz smiga. co sie dzieje? znowu cos w szmaciarskim gg zmienili ?
prosze o szybka odpowiedz bo bez k to nie zycie tongue.gif
hao
Może update? U nas działa smile.gif
hook
no wlasnie uzywam k 100 juz, nawet przeinstalowalem go....i nadal h...ja dziala, przedtem nic takiego nie mialo miejsca. probowalem wylaczyc nawet wszystko co sie tylko dalo w k, ndal nic. dodam ze siedze na modemie za fire wallem,xp, ale to raczej nic nie zmienia, bo jeszcze 1,5 tygodnia temu bujalo wszystko pieknie....bardzo nie podoba mi sie ten fakt ze musze siedziec na gg. czy mozecie podac mi przyblizony czas wydania update, moze to cos pomoze.
dzieki za odpowiedz
Lukas77
A u nas konnekt nadal śmiga :-) Może zapomniałeś hasła?
shw
apropos hasla - szkoda, ze nic nie pokazuje, jezeli wpisze sie zle...
Sahasrara
Może używasz jeszcze osobnej wtyczki ssl? Ssl jakbyś nie wiedział został wszyty do gg.dll i stara wtyka powoduje jakieś problemy. Spróbuj pobrać wszystko przez kupdate, potem powyłączaj zbędne wtyczki i patrz co się dzieje. A jakby to nie działało - to skopiuj swój katalog z Konnekt/profiles w bezpieczne miejsce i zainstaluj K. od nowa.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.