Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Niewidoczny dla niewidocznych?
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
brtlmj
No wlasnie. Doszedlem ostatnio do wniosku ze bardzo chcialbym zeby moj status byl automatycznie ukrywany przed wszystkimi osobami z mojej listy, ktore sa niewidoczne. Nie obrazilbym sie tez, gdyby taka osoba, odezwawszy sie do mnie, dostawala komunikat ze wszystkie jej wiadomosci beda ignorowane, chyba ze sie "pojawi". Idealna wtyczka potrafilaby zrobic jedno i drugie, ale kazda z tych opcji osobno tez bylaby niezmiernie uzyteczna smile.gif

A moze cos takiego juz istnieje?

Bartek
jiobel.
Co wy ludzie z tym „niewidocznym”? Poza tym – poczytaj forum, a dowiesz się, że nie ma metody na rozpoznawanie osób ukrytych (są jakieś niby-metodziki™). Jest wtyczka, która ukrywa status przed wszystkimi, z którymi nie rozmawiasz (a gdy się ktoś do Ciebie odzywa Twój status jest jej pokazywany).
brtlmj
QUOTE(jiobel. @ 12.12.2006 - 23:20) *

Poza tym – poczytaj forum, a dowiesz się, że nie ma metody na rozpoznawanie osób ukrytych (są jakieś niby-metodziki™).

Wiem, wiem, i nie ma to w tym przypadku zadnego znaczenia. Ja chce ukryc moj status przed tymi, ktorzy albo sa naprawde offline albo tak tylko udaja - nie chce ich rozrozniac. Oczywiscie osoba, ktora jest offline i tak by mojego statusu nie zobaczyla. A jezeli ktos sie do mnie odzywa a nie jest widoczny to wiadomo ze sie ukrywa...

Innymi slowy - nie chce rozmawiac z czerwonym sloneczkiem i nie chce zeby czerwone sloneczko mnie widzialo.

QUOTE(jiobel. @ 12.12.2006 - 23:20) *

Jest wtyczka, która ukrywa status przed wszystkimi, z którymi nie rozmawiasz (a gdy się ktoś do Ciebie odzywa Twój status jest jej pokazywany).

Widzisz, ja osobiscie uwazam ukrywanie sie za niegrzeczne, szczegolnie jezeli ktos to robi caly czas. Efekt jest mniej wiecej taki, jakbys dzwoniac do kogos musial zaczekac az sie wlaczy sekretarka i wtedy krzyczec "jestes tam? jak jestes to odbierz!". Dlatego nie chce sie ukrywac przed wszystkimi, a tylko przed tymi, ktorzy sami nie sa widoczni.

Bartek
jiobel.
To wystarczy dodać do owej, wcześniej wspomnianej wtyczki (jak to enigmatycznie brzmi… nie pamiętam po prostu jej nazwy – nie używam) funkcję ukrywania przed kontaktami niedostępnymi (co się równa też temu, że ukrywasz się przed niewidocznymi), a pokazywaniu statusu reszcie.

Co wcale nie znaczy, że zmieniłem zdanie o Twoim pomyśle.
brtlmj
QUOTE(jiobel. @ 12.12.2006 - 23:42) *

To wystarczy dodać do owej, wcześniej wspomnianej wtyczki (jak to enigmatycznie brzmi… nie pamiętam po prostu jej nazwy – nie używam) funkcję ukrywania przed kontaktami niedostępnymi (co się równa też temu, że ukrywasz się przed niewidocznymi), a pokazywaniu statusu reszcie.

Poszukam tego czegos, dzieki!

QUOTE(jiobel. @ 12.12.2006 - 23:42) *

Co wcale nie znaczy, że zmieniłem zdanie o Twoim pomyśle.

Twoje prawo - ja przez to snu nie strace smile.gif

Bartek
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.